Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Te egyetértenél vele, ha a...

Te egyetértenél vele, ha a konditermekbe egyszemélyes zuhanyzók lennének? Vagy szerinted a közös zuhanyzó a sport része? 24F

Figyelt kérdés

2017. máj. 15. 16:40
 1/8 Cortez70 ***** válasza:
Én eddig csak olyat láttam, pedig sok teremben voltam, hogy több (vagy csak egy, ha kis teremben voltam) egyszemélyes volt egymás mellett, de ezek között volt válaszfal. Tehát nem egy zuhanytálcában volt több ember.
2017. máj. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is csak olyat láttam hogy el volt választfa fallal.
2017. máj. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nálunk nincs válaszfal. Igazából nekem mind1.
2017. máj. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a közös sport része. Én nem vagyok szégyenlős más férfiak előtt, voltam olyan teremben ahol zárható zuhanykabinok voltak, és olyanban is ahol a zuhanyzó egy terem válaszfalak nélkül. A haverommal mi végigbezéljük az öltözést, zuhanyzást és ez jobb egy válaszfalak nélküli zuhanyzóban. Mondjuk a szégyenlősek le se mernek zuhanyozni, inkább izzadtan mennek haza.
2017. máj. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálunk válaszfalas és ez így jó. A nyíltnak nem vagyok híve, mivel egyre több a ratyi:)
2017. máj. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
És egy ratyi pont a te p...csödre fog ott élvezkedni... Egy meleg is tud normálisan zuhanyozni, még ha uralkodnia is kell magán. Zuhanyoztam már együtt meleggel, söt egy baráti társaság is zuhanyzott együtt és volt köztük egy meleg, viccelődtek vele.
2017. máj. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Engem nem izgat fel, ha egy ratyival együtt kell zuhanyoznom ...
2017. máj. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szexuálisan engem sem izgat, de a kirekesztést utálom, a ratyiknak férfiak és joguk van velünk heterókkal sportolni, öltözni, zuhanyozni.
2017. máj. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!