Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen otthon végezhető...

Milyen otthon végezhető gyakorlatok vannak?

Figyelt kérdés
Sajnos a környékemen nincs konditerem, így gondoltam megpróbálok összegyűteni pár gyakorlatot egy itthoni edzéstervhez. Kb. 1,5-2 órát szeretnék edzeni, heti min. 3, max. 5 nap. Ebbe a 1,5-2 órába beleszámoltam kb. 15-20 perc kardiót is, ami jó időben futás lenne, rossz időben pedig még nem tudom mi. Izmosodni, erősödni szeretnék (fogyni nem), ehhez kellene pár olyan gyakorlat, ami nem igényel semmilyen kondigépet. Ha súlyzó vagy egyéb felszerelés kell hozzá, az nem probléma, a lényeg, hogy ne legyel túl drága és kis helyen elférjen. Előre is köszi a segítséget! :)

2017. máj. 21. 18:44
 1/6 A kérdező kommentje:
Annyit még szeretnék hozzátenni, hogy kezdő vagyok, elég gyenge. Illetve ferde a gerincem, gondolom erre érdemes odafigyelni. :)
2017. máj. 21. 18:47
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát, otthoni edzésre a Fegyencedzést tudnám ajánlani, amit egy darab rúddal el tudsz végezni minden nap otthon. A súlyzós edzés hatásosabb lenne, de otthoni felszerelésre kéne költened elég sokat, tehát az így felejtős. Kondi bérlet lenne a legjobb, és nem a leglepukkantabb terembe a környéken.
2017. máj. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én ezt szoktam csinálni mindennap, nagyon alap kis gyakorlatsor, de a semminél sokkal jobb:

- felülés - lábat beakasztva, minden második felüléskor jobbra, illetve balra fordulva,

- lábemelés - fekve, a derekat a földre leszorítva, hogy feszüljön az alsó hasizom,

- fekvőtámasz

- négykézláb állva lábnyújtás hátra-föl, egyik majd másik lábbal,

- ismét egy sorozat fekvőtámasz.


A felülés és lábemelés a felső- és alsó hasizomra jó, a fekvőtámasz a mellre, vállra, a lábnyújtás a combra, fenékre.

2017. máj. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
De kár, hogy nincs felső meg alsó has, és hogy a felülés a legszarabb hasgyakorlat :/
2017. máj. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"De kár, hogy nincs felső meg alsó has"


Ilyet is csak az mond, aki még életében nem gyúrt külön a kettőre (vagy leginkább semmire), és még sosem érezte, hogy máshol feszül. Meg persze az eredményét sem látta magán soha.


"a felülés a legszrabb hasgyakorlat :/"


Az bizony lehet, hogy te rosszul csinálod. Elég sok balek csinálja rosszul, aztán csodálkozik, hogy nem használ nekik túrót sem. De persze addig nem jut el szellemileg, hogy ő csinálja lúzer módon. Vagy leginkább sehogy.

2017. máj. 22. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mondd már meg nekem, hogy egy izom, ami 2 ponton tapad, hogy tudna már az egyik felén jobban befeszülni? Mellesleg világ életemben csak lábemelést csináltam, és izmos a fölső része is.
2017. máj. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!