Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ártanak ezek? Fehérje protein...

Ártanak ezek? Fehérje protein vitaminok? Hasznáhatom én már ezeket?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Rengeteg pletykát hallottam arról higy a fehérjék vitaminok protein és hasonló termékek ártanak. Persze hallottam hogy amit a boltban be tudsz szerezni az nem árt. Itt most nem a drogokra céloznék csak érdekelne a véleményetek. Pl hallottam hogy a fejlődésben gátolhat valamint higy a szerszámot se bántsa xd és egyebek amiket a svéd tudósok bebizonyítottak XD

Köszi a válaszokat előre is!

Egyébként 15 (lassan 16 leszek) vagyok 10 hete edzek és szeretnék ilyesmi táplálék kiegészítőket alkalmazni. Az edzőteremben azt mondták higy már nyugodtan szedhetek.



2017. máj. 22. 19:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nem lesz tőle bajod, hisz a nevében is azt írja, hogy táplálék kiegészítő.

Elősegíti a fejlődést, gyorsan felszívódik.

Viszont étkezést nem szabad helyettesíteni.

2017. máj. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

10hét után nem kéne eezeket csak úgy összevissza szedegetni.

Rakd rendbe az étrendedet tartalmazzon vitaminokat (gyümölcs) fehérjét (hús, tejtermékek minden mennyisében)

Szénhdrátot, rozsokat (rízs pl vagy zabpehely)

Fehérjét akkor kell bevigyél ha azt az étkezéssel nem tudod bevinni ,fehérje az izomépítéshez kell ez csak táplálékkiegészito nem koksz ... A pletykáknak ne higyjel ha kerdesed van írj nnyugodtan.

2017. máj. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Fehérje, protein ugyan az.

Nem, nem árt. Viszont az sem ha ezeket inkább szilárd ételből próbálnád leírni, amiket írtál. Elsőként az étrendet kell helyre tenni és azután jöhetnek a tápkiegek /már ha van rá keret/. Egyébként a nevében is benne van, táplálékkiegészítő. Edzés után egyébként bedobhatsz egy fehérje turmixot, ehetsz mellé banánt.

A lényeg, hogy az étrended egy napra legyen 1,8-2,5g/tskg fehérje, 3-6g/tskg ch, ezt mondjuk te fogod látni, hogy a szénhidráttól mennyire zsírosodsz be, már ha tömegnövelés a célod.

2017. máj. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A koksz "bántsa a szerszámot". A növésben gátolhat a kötött izomzat, ez nyújtással elkerülhető. A fehérje nagy mennyiségben terheli a veséket, de nyilván nem napi 500g fehérjéket ennél meg. Ésszerű kereteken belül ezek hasznos/jó dolgok, viszont szükség csak akkor van rájuk, ha a kaja már nem elég.
2017. máj. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!