Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tudnál segíteni? Az én történe...

Tudnál segíteni? Az én történetem/kérdésem és kérésem lentebb van. Köszönöm ha válaszolsz rá!

Figyelt kérdés
176 cm 57 kg es 18 éves vagyok. Nagyon szeretnék modell lenni, amire meg is lenne a lehetősegem, mert egy komoly ügynökség foglalkozna velem, ha a derekam 63 lenne. És éppen itt kezdődik a baj, az én méreteim: mell 84, derék 65, csípő 92. Szóval tényleg csak az a fránya két centi. 4 hónapja járok futni a konditerembe és emellett diétázom is. Ez idő alatt fogytam le a mostani alakomra, mert ezelőtt a mellem 90 volt, a derekam 68, a csípőm meg 90 (igen, tudom hogy a futás miatt nőtt). Mint látható a derekamból mindössze 3 centi ment le. Ha hízok, az egyből a derekamon látszik meg először, viszont ha fogyok, akkor onnan megy le legkésőbb. Volt egy időszakom, mikor borzasztóan lefogytam (54 kg) és akkor már minden csontom kilátszódott, de a derekam akkor is 65 volt. Nos a lényegre térek. Tudtok ajánlani nekem olyan feladatokat, ami elképesztően megmozgatja a hasizmaimat és karcsúsítja a derkamat? Mert megtudok markolni egy tenyérnyi zsírt a derekam alatt, szóval még csak azt sem lehet mondani, hogy azért nem fogyok onnan, mert hogy ott nincs zsír. Egyéb véleményt, tapasztalatot, hasonó történetet szívesen elolvasok! Köszönöm szépen előre is! :)

2017. máj. 23. 01:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát igen, helyi zsírégetés nincs, ha fogysz akkor mindenhonnan. Minimális kalóriadeficit kell, azt neked kell kitapasztalnod, hogy az mennyi + ugye a makrókat belőni (fehérje,zsír,szénhidrát).
2017. máj. 23. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Melyik modellügynökségről van szó? Miért nem őket kérdezed meg, hogy mit tegyél? Kellene, hogy segítsenek neked.
2017. máj. 23. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Cortez70 ***** válasza:
Nincs helyi zsírégetés. Nem lehet gyakorlatokkal sem szabályozni, hogy honnan menjen le. Ez mindenkinél genetika, hogy milyen az alkat és hogy hova hízik vagy fogy. Nincs olyan, hogy hasazol és akkor majd onnan fogysz. Azzal az izmokat erosited, amivel meg vastagabb lesz az izom, de a zsirhoz semmi köze.
2017. máj. 23. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A Face Model Management-ről és különösebb képpen nem mondanak semmit, csak hogy diétázzak és sokat mozogjak, esetleg jógázzak meg ilyesmi.
2017. máj. 23. 10:29
 5/11 anonim ***** válasza:

Flabelosz és egyéb vibrációs gépek eredeti szerepe a kapiláris erek keringésének serkentése... nőknél ezek a makacs zsíros területek, sok esetben attól fogytok, ha serkentitek a kapiláris keringést...


Vagy ultrahangos zsírbontó...

De itt felhívom rá a figyelmed, hogy a zsírsejtek nem újra termelődő sejtjeink, nem jó játék lebontani őket...

De ha a szépségért mindent, akkor játszhat a pakliban.

2017. máj. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
fűző, napközben, sportoláshoz is akár, csak megfelelőt kell választani, meg nem szabad túlzásba vinni.
2017. máj. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Szépészeti beavatkozásokat nem nagyon szeretnék igénybe venni. Fűzőt meg vettem. Latexeset is meg halcsontosat is..Nem tudom mennyit használ. Mert hordtam két hétig alváshoz, szóval 7-10 órában volt rajtam, de nem láttam nagyon változást. Lehet csak kevés ideig hordtam azért nem látszódott. Most itthon porosodik. Lehet el kéne kezdenem? Az egyik modell barátnőm azt mondta, hogy próbáljam ki ezt a bütykös hulahopp karikát, mert hogy neki az mindig segít és jól átmozgatja a derék részt. Érdemes lenne beszerezni?
2017. máj. 25. 12:50
 8/11 anonim ***** válasza:
A bütykös hullahopp sem csinál mást, mint élénkíti a kapiláris keringést.
2017. máj. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Nem túl drága, a decathlonból nekem is van egy. Nem olyan nagyon bütykös, de súlyozott. A fűzőt meg inkább napközben hordanám a helyedben (pl ha csak ülsz otthon, akkor mondjuk a halcsontosat, a latexet meg inkább edzéshez), de alváshoz semmiképp!
2017. máj. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A fűző inkább a hízást "irányítja" a fogyásban nem fog segíteni... esetleg pont azért amit már 3.szor írok le... mert gátolja a szorításával a kapiláris keringést, még gátolja is azt a makacs területeken.
2017. máj. 26. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!