Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Diétánál, ha az edzést csak...

Diétánál, ha az edzést csak keső este tudom elvégezni a munkám miatt, akkor is menjen edzes utan egy oraval teljes etkezes, ha az mar nekem a lefekves elott van? Pl lassu szenhidrat es hus? Vagy csak turmix es lefekves elott mar csak feherje?

Figyelt kérdés
2017. máj. 26. 12:08
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
menjen vagy mehet. Sokat nem számít a teljes napi bevitel a lényeg. De komolyabb szinten is már (pl. Csuhai Jani) este viszi be a ch nagy részét.
2017. máj. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Cortez70 ***** válasza:
Menjen. A napi össz számít.
2017. máj. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
De nem értem, .iért kell várni edzés után 1 órát..
2017. máj. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem nagyon van edzes utan kozvetlen etvagyam pl.
2017. máj. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kokszosokhoz sose mérjük magunkat, mert bennük nem a "biológia", hanem az anyag dolgozik


A késői komplex evéssel az a baj, hogy nyugtalan alvásod lehet, ami pedig a tesztoszteront és a növekedési hormont üti, de ezt neked kell érezni


Napi összt nézd, lehet, hogy jobb lenne előbb bevinni és lefekvés előtt egy teljes turmix.

2017. máj. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Krisz85 ***** válasza:
mindenképp enni kell edzés után, ez nem opció hanem kötelező dolog, főleg azért mert az izmaid gyakorlatilag sóvárognak a tápanyagért edzés után, magyarán vagy leépülnek, vagy stagnálni fogsz, esetleg megbetegszel a lgyengyült immurendszered miatt ha edzés után nem töltesz vissza, szóval edzés után turmix majd rá egy órára kaja majd alvás
2017. máj. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A napi öüsszbevitel számít a legtöbbet, de csináld úgy, ahogy neked jólesik s beválik. Szimpatizálok az edzés utáni evéssel, de ha este edzenék, valószínűleg soha nem ennék utána, max. valami könnyedet, fehérjét zöldséggel. Van, akinek nagyon kötött az evési ablaka.
2017. máj. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!