Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha eddig edés előtt 1,1,5...

Ha eddig edés előtt 1,1,5 órával megettem egy szelet kenyeret 20 gramm mogyoróvajjal és egy almával azt jól vagy rosszul tettem?

Figyelt kérdés
Eddig úgy tudtam hogy a mogyoróban található zsírok segítenek az energiaszintem növelésében, de az internet kezd kitéríteni a hitemből...

2017. máj. 26. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha a makróidba belefét és jól érezted így magad edzés közben, akkor ne törődj semmivel. Hajlamosak túlokoskodni ezt sokan.
2017. máj. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Cortez70 ***** válasza:
Ha belefér a napi bevitelbe akkor okes.
2017. máj. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindenkinek az a jó edzés előtti kaja, amitől jól érzi magát edzés közben, van energiája lenyomni, és ennyi. Meg persze férjen bele a makroba/kalóriába. Persze az ésszerűség határain belül. De a fentiek közül egyikkel sincs baj, főleg ha tk kenyér. De ha nem, egy szelettől akkor sem dől össze a világ.
2017. máj. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, a kenyér pedig tk :)
2017. máj. 28. 02:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!