Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Depresszió mellett testépítés?

Depresszió mellett testépítés?

Figyelt kérdés
Bipoláris zavarom van és szedek gyógyszert is rá (antidepresszánsz) , de például ma is edzés közben remekül éreztem magam ,de utána meg kegyetlen sz.r hangulatom lett és elkezdtem zabálni,pedig diétázom. Nem is voltam éhes de csak tömtem és tömtem magamba a zsíros szart ,mert így ártok magamnak szándékosan ,bárcsak megdöglenék azt kívánom . Mondom is maagamban közben,hogy "nesze itt a zaba te dagadt disznó , tömjed magad hogy dagadt legyél te zsírmalac ,hogy dög.lnél meg" . Hagyjam abba a testépítést ha ilyen indulatok vált ki belőlem? Még mindig jobb ez,mintha vagdosnám magam vagy nem tudom nem?

2017. máj. 27. 20:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Edzél csak, jót tesz az, még, ha nem is tudsz odafigyelni akármi miatt. Nekem is vannak ilyen hangulatingadozásaim, de edzés nélkül nem tudnék élni.
2017. máj. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én inkább valami nagyon brutal, agresszív zenét edzés közben csapatok és ott elem ki az ilyen vágyaim. Egy extra edzés után tulleni, és visszagondolni, hogy ma megint tultejesitettem magam, ennél nincs jobb dolog. (de: MDMA)
2017. máj. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Cortez70 ***** válasza:
Az edzés az jót tesz. Nyomassad.
2017. máj. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Sunshinedoll ***** válasza:
Eddzél csak, jót tesz :) Minden jót!
2017. máj. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Azért a bipoláris zavar az több mint egy egészséges ember hangulatingadozása vagy elkeseredettsége.

A sportot ne hagyd abba kérdező, a testépités sok alapvetően egészséges embernél okozhat olyan dolgokat mint pl testképzavar ami elég rosszul érne téged, szóval ha durvulnak az edzéssel meg a külsővel kapcsolatos indulataid talán érdemesebb lenne önmagad elfogadásával és más sporttal foglalkozni.

Ha pedig megy az edzés és nem tapasztalsz ilyesmit és szeretnél is edzeni akkor csináld

2017. máj. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Legalább edzés közben remekül vagy.A végén edzel majd napi háromszor és a sok edzés miatt többet leszel jól,mint sza/rul.Ennyi edzés mellett meg a majmot is tömheted.
2017. máj. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a támogatását. Folytatni fogom az edzést =) Esetleg még bedobok néhány + aerob edzést ,hátha az is javít a hangulatomon.
2017. máj. 28. 10:08
 8/8 anonim válasza:
Eddzel kemenyen, szedjel valami jo edzes elotti formulat, tolj be vmi agressziv zenet, es hajtsd ossze az osszes vasat a teremben. Utana jo cardiozas, majd egy odabaszos has edzes. Utana garantaltan nem lesz erod buslakodni. B.sszal oda, mutasd meg a betegsegednek, hogy egy csira sz.r es nem fog megallitani semmiben. Udv, egy bipolaris.
2017. jún. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!