Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 2-3het alatt lehet kocka...

2-3het alatt lehet kocka hasam? (Tobbi lent surgos lenne)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

1eve edzem lassan szedek crea-start meg 100% whey protein professionalt es 175cm vagyok 67-8kg hasamom nagyon keves zsir van epp annyi hogy a utolso ket kocka nem latszik (elso 4 mar igen) es ha lehetseges hogy 2-3het alatt meglegyen a kocka hasam akkor milyen gyakorlatokat vegezzek? Fogyokurazzak? Vagy fussak? Mit egyek?

Vagy mit szedjek meg?

Nagyon fontos lenne!

Koszonom szepen elore is a valaszotokat 14f



2017. máj. 28. 21:32
 1/10 A kérdező kommentje:
A kategoriat veletlenul alitottam be! (de amugy rendor szeretnek lenni:D)
2017. máj. 28. 21:56
 2/10 anonim ***** válasza:

Nos, a politika kategóriában ez a kérdés valószínűleg Orbánt és a heti 5 tesit célozta meg:D


Egyébként pedig szedni ne szedj semmit. Nem érdemes.

A has izomzata önmagában "kockás", azaz akkor, ha nincs rajta semmi zsír, akkor kilátszik a kocka. Ebből talán azt szűröd le, hogy akkor fogyóznod kell, de én inkább arra világítanék rá, hogy baromi egészségtelen, ha nincs rajtad elég zsír. Pláne 14 évesen, amikor rengeteg szükséged lenne rá.

Ha már mindenféle szart összeeszel, remélem ismered a testtömegindex fogalmát is. A tiéd 21es. Ez alá ne menj.


Egy valamit tehetsz: végezz felüléseket, lábemeléseket amíg bele nem pusztulsz.. és utána még 3 sorozatot:D Vagy ki fog emelkedni az az izom, vagy nem.

Egyébként nem létezik alhasizom és felhasizom, miután a hasizom a bordától a medencéig tart, így ha összehúzódik, akkor az egész húzódik össze, nincs különbség a részei között.


Ne tömd a szervezeted szarokkal. Edz saját testsúllyal és lakj naponta háromszor jól.


Illetve még egy jótanács: ne írd ki a teljes nevedet egy ilyen oldalra:D

2017. máj. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ja, egyébként azt elfelejtettem:

Hát ha 2-3 hétig folyamatosan minden nap hülyére hasizmozod magad, akkor van rá esély, hogy előjön.. de az is lehet, hogy bármit csinálsz, nem fog előjönni az a kocka.

Viszont a túledzés baromi veszélyes, pláne 14 évesen, illetve az a gyanúm, hogy ha ilyen komolyan veszed a dolgot, akkor már testképzavarról beszélünk. Biztos vagyok benne, hogy már most is elég sportosan és jól nézel ki.

2017. máj. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Abs edzés - A6W

Tölts le és csináld meg minden nap a feladatot

2017. máj. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszodat!

Hat az a baj h nekem a hasam nem jon be a karom nekem pont jo mivel 36-os:D

Es ha 3napig nem ennek semmit csak vizet es gyumolcsot ennek akkor van eselye a -3kgnak ugye?

2017. máj. 29. 17:13
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Akkor annak van esélye, hogy mire felnősz, evési zavaraid, testképzavarod és egészségügyi problémáid lesznek.

Ne bssz már ki saját magaddal, a tested egy szervezet, nem egy autó, amit túl lehet hajtani, aztán megszerelni..

2017. máj. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Akkor semmi zsiregeto dolgot se szedhetek?

Mert kineztem egy gyengebb zsiregetot scitectol liquid carni 40000-ret

2017. máj. 29. 17:32
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezhetem, hogy miért akarod 2-3 hét alatt ezt megcsinálni? Miért nem jó 2-3 hónap?
2017. máj. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Mert baratnomhoz mennek at (tavkapcs) es latni akarja a hasamat meg talan tobb dolgot is akar. Es igazabol ezert akarnam:)

Ja meg itt a nyar is a nyakunkban:D

Szerinted melyik hasznalna jobban?

Egy zsiregeto? Scitectol

Vagy egy 100whey zero?Biotol

2017. máj. 29. 21:13
 10/10 anonim ***** válasza:

Egyik sem. Inkább 3x200 felülés minden nap.


Figyelj, ha négy kocka látszik, akkor az már rossz nem lehet:D Nem gondolom, hogy azon a két alsó kockán múlna bármi is. A barátnőd sem fog nekiállni számolgatni esélyesen, a szex sem ezen múlik, a strandon is megállja a helyét egy ilyen has.


Ha még az lenne, hgoy 3 hét múlva ifjúsági testépítő verseny, akkor azt mondom ok, gyötörd agyon magad, tedd tönkre a tested gyorsan. De ez ráér. Csinálj felüléseket, meg lábemeléseket. Majd nyár végén is bemutatod az alhasad a nőnek, hidd el, nem ez fog számítani:D

2017. máj. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!