Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tudom úgy szálkásítani a...

Tudom úgy szálkásítani a hasamat hogy van rajta felesleg?

Figyelt kérdés

nem sok de azért van. a többi testrészem vékony, a kezeim nagyon vékonyak, viszont a hasam kicsit olyan mintha pár hetes terhes lennék. VOlt már h megkérdezték, hogy terhes-e vagyok. 164 cm vagyok és jelenleg 57-58 kiló. le akarom adni a hasamról a felesleget, ahhoz hogy szálkásodni kezdjen elkezdhetem egyből a szálkásító gyakorlatpkat vagy zsírégetéssel kell kezdeni , és miután lement utána lezdjem el?

milyen étrendet ajánlotok hozzá?



2017. máj. 29. 17:33
 1/2 Cortez70 ***** válasza:
Nincs olyan, hogy csak hasrol fogyás. Nem tudod irányítani, hogy honnan milyen ütemben menjen le. Nincs szalkasito gyakorlat. Diéta kell és kardio edzések is az erosites mellé és majd lemegy onnan is.
2017. máj. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szálkásítás=zsírégetés, tehát nem sok értelme van a kérdésednek. Szálkásító gyakorlat nem létezik. A szálkásító étrend viszont fontos.
2017. máj. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!