Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan kezdjem újra az edzést?

Hogyan kezdjem újra az edzést?

Figyelt kérdés

Már lassan 3 éve hogy abbahagytam minden mozgást, teljesen kiveszett belőlem az akarat és a motiváció. Régen 2 évig kondiztam, utána egy kisebb sérülés miatt átálltam a testsúlyos edzésre amit 3 évig csináltam. Ez elég jól ment, sok nehéz gyakorlatot meg tudtam már csinálni (muscle up, zászló, front-back lever) majd egyre ritkábban edzettem és végül abbahagytam. Ennek már lassan 3 éve, még kicsit látszik rajtam hogy sportoltam, de sokat híztam, a kockás hasból már nagy pocak lett.

Sokszor próbáltam újra kezdeni, olvastam mindenféle könyvet a témában, de csak olvasás közben voltam motivált, utána már nem. Persze már nem mennek azok a gyakorlatok amiket régen olyan könnyedén csináltam, húzódzkodni is alig bírok. Mondhatom hogy teljesen nulláról kellene kezdenem. Több műszakban dolgozok össze-vissza, ha hazaérek jóformán beesek az ágyba, semmi kedvem nekiállni edzeni. Régen mikor sokat edzettem még tanuló voltam, akkor nem voltak ilyen gondok, de munkába elfáradok és semmi kedvem utána bármit is kezdeni magammal. Mit tegyek hogy újra motivált legyek? Nézek videókat azok egy darabig jók de ha elkezdenék edzeni akkor már bemelegítésnél ásítozok és elmegy a kedvem. Általában egyedül edzek itthon, vannak súlyok és egy korlát is ahol tudnék húzódzkodni, de nem visz rá a lélek hogy nekiálljak.

23/F



2017. máj. 29. 18:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát,ez a szép és a nehéz is ebben,hogy magunkat kell legyőzni. Senki sem dönthet helyetted ebben.
2017. máj. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!