Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Scitec 100% WPP mellé tömegnöv...

Scitec 100% WPP mellé tömegnövelő?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Szeretnék egy jobb minőségű tömegnövelőt. Fehérjém már van(Scitec 100% WPP),esetleg jobban járnék valami feltöltővel amit bekevernék a fehérjébe?


Elég nehezen hízok,sajnos szilárd étkezéssel nem tudom a megfelelő mennyiségű ch-t bevinni.


2017. jún. 4. 19:47
 1/7 Cortez70 ***** válasza:
100%
Hogyne tudnád bevinni. Zab, rizs, tk kenyér, gyümölcsök, tészta, stb.
2017. jún. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jogos,a rizs+halfilé nálam alap(szárnyas húst sajnos utálom,hányingerem van tőle),de ha munkában vagyok nem igazán van időm fél órákat kajálni kijárni.
2017. jún. 4. 19:54
 3/7 Cortez70 ***** válasza:
De egy zablisztes protein turmixot le tudsz tolni bármikor. Nem kell külön tömegnövelőre költeni. Vagy rizslisztes.
2017. jún. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Erre voltam kiváncsi,abból melyik márka lenne a jó?
2017. jún. 4. 19:59
 5/7 Cortez70 ***** válasza:
Mindegy a márka. Amúgy ha kész tömegnövelőt akarsz mégis akkor a mex size maxot nézd meg, abban legalább jó a ch, zab és árpa, nem cukros szar.
2017. jún. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Zablisztet tegyél a fehérjébe szerintem az olcsó. Edzés után esetleg egy kis cukrot bele(kcal növelésre jó attól hogy nincs kapu az izom glikogén raktáron tölti fel és inzulint sem nyomja annyira fel edzés után). Otthon mehet bele gyümölcs, lenmag, lenmagolaj. Kész tömegnövelő nagyon drága ha nem cukros sz0r.
2017. jún. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Erről mi a véleményetek?

[link]

2017. jún. 6. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!