Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fekvenyomásban miért nem...

Fekvenyomásban miért nem tudok feljebb menni?

Figyelt kérdés
Lassan 1 éve 60 kg-mal szériázok 6-8 ismétléssel.Nagyobb súllyal nem megy,volt már vállfájdalmaim meg melledzés után 1-2 napig érzem a vállam első fejét a nyomásoktól,2-3 nyomógyakorlatot szoktam végezni.Edzés közben már nem fáj a vállam 1-2-szer fájt régebben,bemelegítem rendesen.Lehet,hogy a vállam miatt nem lehet nagyobb súlyra? Étrend is rendben van,pihenés is nagyjából.
2017. jún. 6. 19:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Rossz a technikád.
2017. jún. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem a melled az erősséged és rosszul csinálod a fekve nyomást.
2017. jún. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Rossz technika vagy nem hozod ki a maximumot magadból. Hány kg vagy?
2017. jún. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy máshogy kellene,de hogyan? De a mellemet is érzem rendesen másnap,tehát az is dolgozik.Nem erőemelő stílusban nyomok szerintem,nem pattintom stb.Könyököm helyzete is kicsit távolabb van a testtől és nem ejtem be.
2017. jún. 6. 20:27
 5/7 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=tBlBb0oxbMk


Ebben szerintem elég jól elmondják mire kell figyelni. Lehet, hogy az ellenállást is növelned kellene. MEehetsz bátran 5 ismétlésre is.

2017. jún. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2017. jún. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Erőemelők nem pattintják. Danybuildinges videóban is az hibás hogy pattintani kell.

https://www.youtube.com/watch?v=SpE05a4d4qU

Láblökést nem muszáj alkalmazni.

2017. jún. 7. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!