Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen tömegnövelőt ajánlotok,...

Milyen tömegnövelőt ajánlotok, nagy kiszerelésben, gazdaságosan?

Figyelt kérdés

Sosem használtam még ilyeneket, most azonban muszáj lesz, az se érdekel ha a cukros szar miatt zsír is jön rám, nyári meló lesz, és nem tudom a napi mennyiséget bevinni szilárd kajából. És attól félek még jobban összeesek.

66 kilóról lementem kb. ujra 60ra. Nem is ez a lényeg, ne szoljatok a sulyom miatt le.

Szoval mi/mik a legjobb választások ár érték arányban?

Néztem Scitecet, illetve Biotechet, egyik olcsóbb, mint a másik, számít ez valamit, szarabb az ár miatt, vagy csak olcsóbb azt cső?

Illetve helyben van Scitec, menjek be boltba, vagy inkább rendeljek? Lehető legolcsóbban szeretnék kijönni, minimum 5 kilós legyen, 15ezer legyen a vége.

Miket ajánlotok? :) Köszönöm előre is.



2017. jún. 21. 18:56
 1/3 Cortez70 ***** válasza:
63%
Mex size max. És ebben összetett ch van, zab és árpa.
2017. jún. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm, de miért lett lepontozva?

Nem értetek egyet azzal amit mond, akkor indokoljátok már meg légyszíves, hogy miért nem értetek egyet?

Ajánljatok akkor ti is. Köszönöm. :D

2017. jún. 21. 19:52
 3/3 Cortez70 ***** válasza:
Van pár rajongom biztos. De nem gond, hadd csináljak. Indokolni nem tudják.
2017. jún. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!