Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van itt olyan, aki teljesen...

Van itt olyan, aki teljesen egyedül kezdte, és csinálja a kondizást/testépítést?

Figyelt kérdés

2017. júl. 14. 02:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Van. Igaz, én korábban többször csináltam több-kevesebb ideig, így egy kis alaptudásom volt, nem voltam teljesen elveszve a teremben. Most már 3,5 éve edzek folyamatosan, és nagyon ritka, hogy jön velem valaki.
2017. júl. 14. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Könnyen elképzelhető, hogy így van. Bár ez már rég egyértelmű, hogy az egésszel az a cél, hogy ügyfeleket szerezzen. Ezzel nincs is baj, senki nem szeret ingyen dolgozni, ha ebből él. A naturálság kérdése viszont tényleg érdekes. Amúgy a videók alapján normális gyereknek tűnik, de vannak, akik ügyesen, fapofával tudnak hazudni. Sosem tudjuk meg, hogy mi az igazság.
2017. júl. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hopp, ezt nem ide akartam.
2017. júl. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Van!
2017. júl. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én egyedül kezdtem és a mai napig egyedül csinálom, lassan 3 éve, persze az internet rengeteget segített, és amikor kezdő voltam ezen az oldalon is sok hasznos tanácsot olvastam.
2017. júl. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2 éve kezdtem egyedül, azóta is egyedül csinálom, összesen 2 hónap volt az, ha 1-1 hétre valaki néha bekapcsolódott. Persze sajnos mivel edző nélkül kezdtem, ebből a 2 évből csak 1 évet edzettem, elég sokat sérültem.
2017. júl. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mondhatni egyedül kezdtem anno, sokmindent a saját káromon tanultam meg, ami nem biztos, hogy akkora baj. Menet közben "tanitványaim" voltak akikkel együtt edzettem de igazi edzőpartnerem nem volt sose huzamosabb ideig, jelenleg sincs. Nem is igénylem.
2017. júl. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen, meg a kellékekét is magam csináltam meg. Súly, fekvenyomo pad, t rúd, huzozkodo állvány tolozkodoval együtt. Rudnak meg a régi vízvezeték cső van amit pár éve szedtünk ki a falból. Nem, nem vagyok troll
2017. júl. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én is 3,5 éve edzek és egyedül. Igaz, az első pár alkalommal egy régi haverom, aki már akkor profi volt, segített 'bevezetni', megmutogatta a gépeket, mozdulatokat, stb.. De több mint 3 éve egyedül csinálom és már teljesen hozzászoktam, így is szeretem; jobban odakoncentrálok, elmerülök a gondolataimban, stb.. Engem már lehet, zavarna is, ha valakihez alkalmazkodva kéne edzenem...
2017. júl. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 mattbalck93 válasza:

Szia! én egyedül kezdtem 2 éve! 181 cm vagyok és mikor elkezdtem a súlyom 58 kg volt :)

Ma már 80 kg a súlyom és hidd el nem zsírban szedtem fel!

Segítségnek az internetet kértem, de az ottan nagy öregek is sokat segítettek! A lényege a rendszeresség és a tudatosság, mind táplálkozásban, edzésben, alvásban!

2017. júl. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!