Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A testépítők miért nézik le a...

A testépítők miért nézik le a többi sportot?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy az ő szemükben a foci stb. nem sport csak játék. Mitől lenne nagyobb vagy rangosabb sport a testépítés amikor pont itt nem is a sporteredmény számít, hanem csak egy "eszköz" a sport? Mi a véleményetek erről?

2017. júl. 19. 15:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ez pont fordítva van. Az összes többi sportoló nézi le a testépítét és nem tartják igazi sportnak. De kár ebbe belemenni mert intelligens ember nem fog ilyen korlátoltan gondolkozni, mint egy ovodás akkor se ha épo focista vagy épp testépítő.
2017. júl. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Cortez70 ***** válasza:
81%
Jaja, fordítva van inkább.
2017. júl. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Klanwarrior ***** válasza:
82%
Igen, tényleg a többi sportoló nézi le a testépítőket. Ha valaki izmos, és azt az izomzatot kondiban szerezte, egyből jönnek a kommentek, hogy bezzeg ez meg az de meg tudna verni, vagy ez csak "látszatizom", felfújt, stb. Undorító.
2017. júl. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
63%

#3 Ráadásul mi köze van a testépitésnek a küzdősportokhoz? Engem felbäsz hogy ha azzal jönnek egyből, hogy ne eddzek mert attól még nem tudok verekedni..és ki a franc akar verekedni bässzus?!?!?

Egyébként én sportként tekintek a sakkra, a pókerre stb. de hogy az európai foci egy undoritó sport lett az is biztos.. alapjában maga a sport az szép, de akik űzik, na az kész katasztrófa, csak ripacskodás, szinészkedés, 100-ból max 1 profi focista sportszerű igazi sportember, mig a testépitők között a profik mind igazi sportemberek, az amatőrök lényegtelenek. Ha már foci, akkor amerikai, az nem egy kislányos szerencsétlenkedés.

2017. júl. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%
A profi testépítők mind igazi sportemberek? Ezt hol áltmodtam öcsém? Azért ekkora baromságot ne mondjál már. Ott is egy önimádó ripacs a többség. Illúzióid ne legyenek.
2017. júl. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nézz meg egy Phil Heathet vagy Cedricet, ha szerinted az amit szoktak művelni egy sportolóhoz méltó viselkedés akkor gratulálok. És a többség ilyen. Nem a választott sport a mérvadó ki milyen, hanem az emberi tényező. Cedric ha focista lenne vagy szertornász akkor is egy ripacs lenne. Ronnie ha kosárlabdázott volna vagy golfozna akkor is igazi sportoló lenne ugyanugy, mint testépítőként.
2017. júl. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
7%

Már nehogy azt higgytéek hogy ez a gyúrás komoly sport?

Emelgetni súlyt mindenki tud.

Meg beszedni ilyen olyan színű pirulákat, meg a porokat.

Én a futást, uszást, focit, kosarazást, meg egyéb csapatjátékokat tekintem sportnak.

nem az olyan díszmajmokat, akik színpadon mutogatják magukat, mint a modellek.

És mindezt úgy hogy szednek midnenféle dolgot, mert tisztán kajával nem menne, ugye.

A kedvencem mikor a nagy nyári melegben beesik egy ilyen gyúrosjóska az építkezésre.

Általában kifújnak pár nap alatt, de ha keményebb npa van, mint pl ma, betonozás, van aki egy délelőtt kifúj, mint szél a lukból.

pedig elvileg súlyok cipelésére van ez a nagy izomzat, de az építkezésen nem tudja megmutatni egyik sem, hogy mire jók ezek az izmok.

Nálunk a cingár 65 kg gyerek, kidolgozza ezeket, és azok legalább dolgoznak, nem az izzadságot törölgetik egész nap, meg nyögdécselnek, mert már nincs energia, meg kell az energia a délutáni edzésre.

Szóval, és nem is engedném ezt a sok konditermet ebbe az országba, inkább az atletikát kellene erőltetni, hogy jobb legyen az állóképessége az embereknek, mert ezeknek a nagy muszkliknak semmi haszna a valóságban.

2017. júl. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Most vonatkoztassunk el szerintem minden doppingtól és ilyenektől mert lényegtelen meg minden profi sportban van. Az eredeti kérdésre visszatérve köszönöm a válaszokat! Amit Cedric csinált az Arnold Classic-on az tényleg kritikán aluli, de nyilván focistáktól is láthatunk hasonlóan "gyönyörű" megmozdulásokat. Igazából csak ezt a sportot/sportokat magát leszóló kijelentéseket nem szeretem.
2017. júl. 19. 17:22
 9/13 anonim ***** válasza:

A 7-es mennyire tipikus. Edes istenem :DDDD

Valamilyen szinten minden sportolo a sajat sportjat ajnarozza, ez ilyen ellentet. Az uszo azt mondja, hogy rohadt faraszto es nehez minden nap 4 kor kelni 5 re mar a vizben lenni. Leuszni 50 hosszt, aztan ez delutan ujra ugyanez. A testepito azt m9bdja rohadt nehez a dieta, es minden nap lenyomni az edzest ugy hogy a maxot kihozd magadbol. Es meg sorolhatnam... mindenki elfogult egy kicsit. De ahogy mar elottem irtak, inkabb azt nezik le az emberek ha valaki gyur, mert az nem sport. Ja meg "edzoteremben futni a futogepen, ahova kocsival mesz es a mozgolepcson mesz fel, milyenmar?!" :D

2017. júl. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Cortez70 ***** válasza:
Az gyenge troll duma volt. :)
2017. júl. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!