Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért ne szedjek edzés előtti...

KoAlex kérdése:

Miért ne szedjek edzés előtti bedurrantókat 18 év alatt? Most a Thor-ra gondolok, (a GymBeam terméke)

Figyelt kérdés
16 éves vagyok.Ma rendeltem és rá van írva hogy 18 év alatt nem ajánlott.Azért vettem,mert súlyzós edzéseken néha álmos vagyok.Ha esetleg kevesebbet szedek akkor az megoldja a problémát?

#testépítés #Thor #bedurrantók
2017. júl. 20. 17:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Mivel általában televannak bszva lóadagnyi koffeinnel és nem gyerekeknek való. Azért.
2017. júl. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fejlődő szervezet, keringés elvileg kényesebb az ilyesmire. Egyébként én semmilyen korban nem javaslom ezeket. Ha edzés közben képes vagy elálmosodni, akkor szerintem ott gond van az edzéssel. Egy jó edzésnél elég rendesen pörög a szív, felmegy a vérnyomás, és inkább felébred az ember.
2017. júl. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
#2 nem az edzéssel van gond hanem a szervezettel, leesik a vércukorszint, nem volt elég kaja aznap, vagy csak nincs kedve edzeni az embernek
2017. júl. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az a gond ezekkel a szarokkal, hogy "elvileg" arra lettek kitalálva, hogy amikor szar napod van, nem vagy épp kipihenve akkor átlendítsen a holtponton. De tudjuk, hogy 10ből 9 ember ha elkezdi alkalmazni akkor úgyis az összes edzése alatt használni fogja. Nem támogatom én se ezt a stimuláljuk agyon magunkat és folyton pörőgjünk magas fordulatszámon mert az annyira hardcore meg yolo meg tudjafszom.
2017. júl. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

3. Lehet, hogy én vagyok máshogy összerakva, de nagyon ritka az, hogy edzés közben sem térek magamhoz. Ha félholtan vonszolom le magam a terembe, az első gyakorlat után akkor is jobban leszek. Még akkor sem álmosodtam el, mikor időszakos böjt miatt kb. 18 óra éhezés után mentem edzeni.

Próbáltam egy-két ilyen pörgetőt, volt amelyiktől még fáradékonyabb és gyengébb is lettem. Ami mély nyomot hagyott bennem, az valami gaspari termékminta volt, amitől szófosásom lett, és elkezdtem szédülni. Rendesen ijesztő volt, inkább félbehagytam az edzést, nehogy agyvérzést kapjak. :)

Mivel cukor nem nagyon van bennük, így szerintem egy módon oldhatják meg a leeső cukor problémáját, ha fokozzák a kortizoltermelést, és ezzel a fehérjebontást. Ez pedig nem tudom, hogy mennyire jó ötlet. Én akkor inkább egy kis gyümölcslevet kortyolgatnék, vagy jobban odafigyelnék az edzés előtti kajára.

2017. júl. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Koffein miatt. De ha kávézol vagy energia italt fogyasztasz ugyanaz.
2017. júl. 21. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2017. júl. 22. 01:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!