Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mell-hát edzéstől 3-4 napig...

Mell-hát edzéstől 3-4 napig tartó izomfájdalom lehet?

Figyelt kérdés
Áthúzástól tricepszet meglehet húzni? Meg hátnál a görgetegizom szokott fájni vagy kemény izomláz van benne. Pedig nem túl sokat edzettem rá.
2017. júl. 20. 18:50
 1/5 Cortez70 ***** válasza:
Lehet annyi napig is izomlaz. És meg lehet húzni a tricepszet áthúzásnál is, ha nincs jól bemelegítve.
2017. júl. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem,de akkor nem sérült meg a tricepsz vagy a hát? Ha pár nap alatt helyrejön.
2017. júl. 20. 19:10
 3/5 Cortez70 ***** válasza:
Ha sima izomlaz, akkor nem sérül, ha meg huzodas akkor az nem gyógyul pár nap alatt.
2017. júl. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom,lehet húzódás,hogy lehet megkülönböztetni? Azt tudom,hogy több idő a gyógyulása.
2017. júl. 20. 21:01
 5/5 Cortez70 ***** válasza:
Az izomlaz ráedzéskor bemelegítés után a gyakorlatok közben enyhül, a huzodas meg végig faj és rosszabb lesz.
2017. júl. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!