Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A shop builder, és egyéb...

A shop builder, és egyéb táplálékkiegészítő gyártó/forgalmazó cégek direkt vezetik félre a cikkekkel az olvasókat?

Figyelt kérdés

Régebben sajnos ittam a szavukat, 2-3 óránként kötelezően ettem, vagy ittam turmixot, mert ezt "tanították", hogy különben leépül az izom. Havi több tízezret költöttem tápkiegekre, mert sajnos elhittem mindent.


Megelégeltem ezt, meg a kaja miatti idegeskedést, és egy ideje időszakos böjtölök, minden nap csak déltől este 8-ig eszek, így összesen napi 3 étkezésem van. Ezt korábban el se mertem volna képzelni.


Tudományosan bizonyították, hogy zsírégetésre ez a módszer igenis alkalmas, és rengeteg embernél működik, köztük nálam is. Jobban mint bármi más idáig.


Ehhez képest pl a shop builder eszméletlen marhaságokat ír róla. De nem csak ennél a cikknél fordult ez elő, hanem szinte mindegyiknél.


Mintha felépítették volna ezt a "rendszert", hogy 3 óránként enni kell, különben leépül az izom, fehérje kell edzés utánra, aminosavak reggel este, stb.., és ehhez ragaszkodnának. Minden, ami ezzel szembe megy, azt alaptalanul támadják. Meg tudom érteni, hiszen ha nem ezt tennék, sok táplálékkiegészítő fogyasztót vesztenének el.


Nincs egyébként semmi bajom velük, mint forgalmazó cég kiváló, csak ajánlani tudom, viszont a cikkek szerzőjével nem értek egyet.


2017. júl. 22. 16:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, véletlen.
2017. júl. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
direkt persze, pénzből élnek meg.
2017. júl. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

[link]


1:30tól minden kétséged szertefoszlik! :DDD

2017. júl. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
6%

Az edzés végét követő fél órában a szervezet nem tud mit kezdeni a fehérjével, az csak egy mítosz

Kísérletek bizonyítják

Train with Brain vagy Jay is mondta

2017. júl. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Cortez70 ***** válasza:
Igen, sok a félrevezető marketing duma.
2017. júl. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Minél több dolgot vesznek tőlük, annál nagyobb a nyereségük.

A cikkek, videók alapjában mind reklámok, mindenhol találsz valamit, ezek pont arra épülnek, hogy befolyásoljanak és vegyél valami terméket.

2017. júl. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Aki ezeket elhiszi, nincs sok esze már bocsánat...

A 2-3 óránkénti kajálás viszont azért kell, mert én pl ritkább étkezésekkel nem bírom megenni az extrém kajamennyiséget.

2017. júl. 23. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha megfigyeled, minden cikk arrol szol, hogy rad sozzanak valamit. Felvezetesnek irnak egy cikket, amivel elhitetik veled, hogy kell az neked, es a cikk melle, be is linkelik az adott termeket. Persze, ez csak uzlet, a baj ott kezdodik, hogy atverik az embereket.
2017. júl. 23. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!