Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 2-3 hónap kihagyással mennyire...

2-3 hónap kihagyással mennyire épülnek le az izmaim?

Figyelt kérdés

Nyári szünetben eddig nem voltam, és valószínűleg nem is megyek majd kondiba.

Eddig heti kétszer jártam, tehát abszolút nem versenyszinten vagy ilyenek, csak mondjuk úgy edzegettem.

Nagyon gyenge leszek, hogyha itthon nem csinálok semmit, és szeptemberben megint elkezdem majd a kondit?

Itthon nincs lehetőségem sok mindenre, csak szobabicikli van, azt szoktam néha, meg nagyon könnyű kézi súlyok.



2017. júl. 23. 16:14
 1/7 Klanwarrior ***** válasza:
3 hónap elég sok, eléggé vissza fogsz esni, viszont max egy hónap alatt ismét nullán leszel majd. Viszont ha kondiba nem is mész, saját testsúllyal nyomhatnád heti háromszor. Szinten tartásnak biztos elég, de ha kezdő vagy, még fejlődhetsz is vele.
2017. júl. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Cortez70 ***** válasza:
Sokat is veszthetsz ha nullára le állsz és a kaja is szarabb lesz. De hamar visszajön a forma ha újra nyomod.
2017. júl. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is kihagytam cirka 2,5-3 hónapot az érettségi miatt most. Június elején kezdtem el mégis edzeni, viszont egyből diétával, nem tömegeltem, mert először rendbe akartam szedni magam. Zsír is jött a szar kaja miatt, plusz izom is ment el. Két hónap alatt még diéta alatt is jött vissza erő, és szerintem izom is. Szóval nem fogsz nagyon visszaesni. Bár ez függ attól is, milyen szinten vagy.
2017. júl. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Mint mondtam, csak edzegettem, kezdő szinten vagyok, nem feltétlen célom a kockahas meg a kajakos szélességű váll+hát, persze azzal sincs semmi baj, de az amúgy is a férfiakon néz csak ki jól :D

Keresek itthon valami alternatívát akkor, mint ahogy egyikőtök írta is, a saját testsúlyt.

2017. júl. 23. 18:49
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs hova vissza esni
2017. júl. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Cortez70 ***** válasza:
Ha natural nő vagy akkor tényleg nincs miről visszaesni.
2017. júl. 24. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Oké, köszi, hát akkor nem veszthetek semmit.

Csak nem akarok nagyon elszokni sem ettől a mozgásformától, és nem akarom nagyon "beégetni" magam amikor visszamegyek szeptemberbe, de hát akkor nincs miért aggódnom :D

2017. júl. 24. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!