Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Átlaghoz képes, sportosabb...

Átlaghoz képes, sportosabb csajok bejönnek nektek?

Figyelt kérdés
Kicsit kockásabb has, szep feszes popsi, szep hát , izmosabb kar...

2017. júl. 26. 08:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem igen. Vannak olyan srácok, akik arra azt mondják, hogy "Fujj, ez már nem nőies!"... Nyilván nekik sem biztos, hogy az van a gatyájukban, aminek kéne.
2017. júl. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Az a kedvencem. Kár, hogy ilyen csajjal még nem hozott össze a sors..
2017. júl. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
28%
Attól függ, mennyire izmos. Nem mindenkinek jönnek be a férfias csajok:)
2017. júl. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem testépítő csajokról beszélt. "Átlagnál sportosabb, feszes popsi, definiált has...". A kérdező ezt kérdezte, nem "45-ös kar, duzzadó erek, minip*nisz, szőrös arc.".
2017. júl. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Így van , ahogy a #4-es mondja :)

Nőies alakkal, átlagnál sportosabb, esztétikus testű nők/lányok.

2017. júl. 26. 11:12
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyen nagyon szalkas, de legyen vekony es izmos. Imadom az ilyen csajokat.
2017. júl. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legtöbb férfinak tetszenek az ilyen nők. Egyébként kép a pontosítás véget? :)
2017. júl. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
bármi furcsa de általában bejönnek a 9-10 pontos csajok.
2017. júl. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Vagyok vagy 184 de csak rám csapták a mérőt 183cm :).Mondjuk egy olyan 185/190 es volt kosaras nő?Valószínűtlenül hosszú combok,széles,eszméletlen mély hüvellyel,nyam-nyam.A legjobb szex volt...
2017. júl. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
73%

Én nő vagyok, de az ilyen nőket tartom igazán vonzónak (a finom női kockahas majdnem fétis nálam)... Amire különösen fújok, az a spagetti/hurka kar. Túl kevés nőt érdekel, hogy normális karja legyen, zsírt akar veszteni mindenáron, de izom? Minek az?

Kismilliószor leírtam már a fogyisban, hogy a normális láb nem vékony, hanem az izmok miatt valamelyest vastag, de ez nem baj, sőt. Pedig a naturál max női láb nekem nem is jön be, de a combcsont valami kis izomfoszlánnyal se.

Teljesen OK, hogy nincs minden nő kigyúrva, de ez a vékonyság mindenáron s az izmok kerülése elég riasztó.

A legjobb persze, amikor egy 170/55 csaj előadja, hogy nemcsak hájas kissé, de túl izmos is...


Egy normális csaj edz valamit s tudja, hogy ez több szinten is előnyös. Esztétika, erő, közérzet, egészség.

2017. júl. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!