Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nagyobb kalóriadeficittel...

Nagyobb kalóriadeficittel ugyanott vagyok, mint egy kisebb deficittel+több aerobbal?

Figyelt kérdés

2017. júl. 26. 16:01
 1/5 Cortez70 ***** válasza:
89%
Kb igen, de nem kell nagy deficit, mert úgy izmot is veszthetsz.
2017. júl. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék, csak az a gond, hogy jó étvágyam van, és így nehezebb az egész diéta. Még az alacsonyabb ch el is megy, de maga az alacsonyabb deficit kicsit húzós nekem. Alapból egy 2100-2200 kcal-val tudok most heti fél kilót leadni, úgy, hogy csak heti 4 súlyzós edzés megy, de aerob/HIIT nem. Arra gondoltam, hogy ennék pl. 2500-2600 kalóriát, de aznap menne 45-50 perc aerob. Kb. ugyanott lennék vele, nem?
2017. júl. 26. 16:19
 3/5 Cortez70 ***** válasza:
Igen, akkor több kaja mehet.
2017. júl. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt remélem tudod hogy az aerob hozzá tesz a deficithez... Ha ugyan annyit használsz el mint amennyivel többet eszel akkor igen, ugyan ott vagy.
2017. júl. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is ezt akartam írni, hogy ugyanakkora deficitet célzol, több kalória bevitelével :) Ez általában jobb, mivel könnyebb bevinni a szükséges tápanyagokat, jobban jóllakhatsz (hacsak nem éhesít extramód a mozgás)... Annak nem jó, aki nem bír annyit enni, bár ez szálkásításkor keveseknél van.
2017. júl. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!