Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Feleslegesnek tartom a kemény...

Feleslegesnek tartom a kemény edzést rengetek ismerősöm össze vissza edz kis súlyokkap étrendre nem odafigyelve es jobban neznek ki?

Figyelt kérdés

Drága a kox?Könnyű beszerezni?Kis mennyiségbe is belehalhatok?

Pl nyomok fekve szeriaban 100 al es jobb melle van annak aki 70 be epp tud nyomni párat.Vagy masok alapbol szálkásak én meg mire leszálkásítok nem marad rajtam.semmi.

Milyen koxot ajánlotok?


2017. júl. 27. 14:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Naturálan nem nagyon lesz jobb melled mint, egy koxosnak. Emiatt nem értem, hogy ez miért zavar téged. Nem kell koxolni. eddzél keményen, meg kajálj jól.
2017. júl. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ő mondjuk nem koxol

Rengeteg ismerosom rosszul kajal nem edz jol vagy epp csaksajat testsullyal es sokkal jobban neznek ki jaj es alapbol alig van rajtuk zsir

En koxolni fogok eldöntöttem nem akarok kemenyen edzeni mas sehogyse edz es jol nez ki

2017. júl. 27. 14:10
 3/10 Cortez70 ***** válasza:
61%
A genetika nem mindegy, vannak szerencsésebbek és vannak akik mindenre figyelve sem híznak olyan jó formát.
2017. júl. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Igy naturálban már nem fogok edzeni

Amennyiben lesz cuccom akkor fogok

2017. júl. 27. 14:23
 5/10 anonim ***** válasza:

Na látod, ez a baj. Ezért nem nézel ki jól, mert könnyen feladod a dolgokat :)


Legyen eleged abból hogy te húztad a rövidebbet,

mert nem volt meg a képességed, mert nem volt meg a szíved. Elfogadhatatlan.


Soha nem azt mondják hogy a bajnok bicepsze, vagy a bajnok egója, mindig azt mondják hogy a bajnok szíve ami számít.


Válj azzá aki lenni akarsz, hagy abba a kiba*ott mellébeszélést rakj munkát is a kiba*ott szavak mögé ember.

2017. júl. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
18%

Élesítsd az arzenálod hogy tökéletesítsd azt ami lehetsz.

De ha ezt nem tudod mentálisan, nem készültél fel rá.


Ha valami rossz talán azt gondolod itt az ideje megállni.

Nem! Itt az ideje hogy szabadon menj előre és tovább.


Még akkor is ha lejársz a terembe, és belerakod az idődet, ellenőrizd a dolgokat.

"Igen lementem a terembe ember, minden rendben"

De mikor visszafordulsz és belenézel a tükörbe...

"Ember nem látok semmit, nem látok semmit"

"Nem látom a változást" Nem

Mert nem nyomtad magad eléggé ahhoz hogy okot adj a testednek a változásra


Ha bátran megpróbálok valamit, napról napra és nem látok változást talán én is abbahagyom.

Amikor rálépsz erre az útra tudnod kell hogy először le fogsz menni mielőtt feljönnél. De amikor feljössz sokkal magasabbra fogsz menni mint előtte bármikor.

Áldozd fel a mai napot a holnapért.


Nem tudtam fenntartani magam, nekicsapódtam a járdának de nincs problémám vele. Mert holnap felfogok állni és megpróbálom mégegyszer túlszárnyalni az előző teljesítményemet.

2017. júl. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
9%

A való életben nem a legjobb genetikájú srác az aki nyer, vagy a srác akiben a legnagyobb potenciál volt, a legkitartóbb személy fog nyerni.

Aki mindig felkel és megpróbálja, újra és újra.

Ő az a srác akinek a magasban van a keze később az életben.

Ez az a srác akivé nektek vállnotok kell

2017. júl. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
37%
Másodpercről másodpercre veszíted el a lehetőséget, hogy azzá válj aki lenni akarsz. Mikor fejezed be a kifogások keresését és veszed kezedbe a saját kiba*ott életed?
2017. júl. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
91%
Xddddddddd Mik ezek a motivációs szövegek besz4rok :D
2017. júl. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi srácok!!!

Amugy csak nagyon mélyponton voltam.

De ugyanúgy lementem a terembe és lenyomtam a mai edzést.

2017. júl. 27. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!