Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Volt olyan eseted amikor egy...

Grematiko kérdése:

Volt olyan eseted amikor egy izomszakadásod túlságosan hosszan gyógyult és visszamaradtak belőle negatív jelenségek húzódás, görcs, fájdalom ua. Helyen?

Figyelt kérdés

2017. júl. 27. 19:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a tavalyi ínszalag sérülésemmel (boka) szopok sokat még mindig. 2 hónap után már lábaztam, de nem tudom kifordítani a bokám amennyire kellene, mert a 2. guggolásnál már fáj. Orvos azt mondta minden ok, mobilitással sincs gond, úgyhogy passz. Neked mit mond az orvos?
2017. júl. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én kb. egy éve szakítottam el a latissimusomat és/vagy a csuklyás izmom alját. Nem voltam orvosnál, mert nem láttam indokoltnak.(Na jó, nem bízok már bennük)

Szinte minden gondom megszűnt azóta már, ám terhelésre néha visszatér egyfajta húzódás, és fájdalom.

2017. júl. 27. 22:00
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nézesd meg orvossal mindenképp, de sportorvost ajánlok, aztán majd kiderül, maradt-e vissza valami. Biztos többet tud, mint mi itt gyakorin. Szerintem nem normális, hogy még mindig fáj. Nekem sem fáj, csak ha egy bizonyos szögnél kijjebb fordítom a lábfejem. De mentem is megnézni hamar.
2017. júl. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Úgy olvastam a heg gyógyulás okozhat spazmusokat.

Megnézettem volna orvossal, ha nem ilyen megbízhatatlan volna a diagnosztika. (Meg az egész eü...)

Két hónapja azt mondták tüdőrákom van, de az is lehet hogy nincs...

2017. júl. 27. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!