Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi ido alatt es hogyan...

Mennyi ido alatt es hogyan lehet izmos de meg nem kockas vagy csak halvany kockas hasam?

Figyelt kérdés

Nemreg lefogytam 11.5 kilot es most izmot akarok magamra. Palyavalasztas miatt gondoltam hogy akkor eloszor a hasamat erositenem es el is kezdtem itthon par napja mindenfele haspreseket (bocsanat hogy ilyen szavakat hasznalok csak nagyon nem vagyok jartas a temaban). Szoval az lenne a kerdesem hogy igy otthonra tudnatok adni par erosito gyakorlatot esetleg hogy egy nap mennyit csinaljak belole es igy mennyi ido mulva lehet "halvanyan kockas" hasam

14/L 173cm es 65 kg

(Kotekedosok kimeljenek irtam hogy nem nagyon ertek hozza azert kertem segitseget)


2017. júl. 27. 20:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Először is valószínűleg még nincs rajtad olyan kevés zsír aminél halványan tudna látszódni. de egyébként egész testre kéne edzeni, és lehetőleg konditeremben, hogy arányos legyél és legyen is látszata, mert a nők olyan kevés tesztoszteront termelnek, hogy kínszenvedéssel is alig tudnak izmot magukra pakolni, inkább csak alsó testre ami szintén nem hátrány.
2017. júl. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!