Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek ha elkezdek...

Szerintetek ha elkezdek tömegnövelőt szedni és abbahagyom de a mozgást nem akkor visszaepul az izom?

Figyelt kérdés
Le vagyok fogyva magamhoz képest is. Vékony alkatú vagyok aki nehezen hízik könnyen fogy. Lány vagyok. Nem vagyunk annyira jo anyagi helyzetbe hogy tudjam hogy következő hónapban tudok e venni mert másra is szeretnék gyűjteni. Na mindegy. Én úgy gondoltam hogy lesz egy kis pénzem veszek fehérjét vagy tomegnovelot és edzek mellé (eddig is mozogtam) de ha nem tudok venni akkor marad a mozgás- fenn tudom tartani a megszerzett izomzatot ha csak a mozgás maradt?
2017. júl. 27. 23:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Az össz kalória beviteled múlik, nem azon, hogy te 800 kalóriát ép tömegnövelőből viszel be vagy szilárd kajából. Ez nem instant izomnövelő, nem valami szer csak sima kaja, porformában. Mellesleg többsége jó nagy szar kaja. Túlárazva.
2017. júl. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem. Akkor érdemesebb lenne kajából bevinni? Amugy ha ez számít télen néztem a kalóriát és 1800-2000kozt mozgott, a fehérje kb 70 g volt a szénhidrát meg 300g körül és ugy sikerült felhizni 44 kilóra. Most annyi se vagyok.
2017. júl. 27. 23:33
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja es a kalkulátor vaklarmazott hogy fél év alatt 10 kilót fogok hizni
2017. júl. 27. 23:34
 4/5 Cortez70 ***** válasza:
Ha sima szilárd kajaval potolod azt a tápanyag mennyiséget akkor nem esel össze.
2017. júl. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk a 300g ch tényleg elég durván hangzik egy ilyen pici lánynak. Én vagyok most 300g-on és egy hangyányit azért nagyobb vagyok nálad. Persze a kalkulátor rengeteg dolgot nem vesz figyelembe, szóval arra nem kell hagyatkozni mit ír.
2017. júl. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!