Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szegeden ismer valaki olyan...

Szegeden ismer valaki olyan helyet, ahol személyi edző foglalkozna velem megfizethető áron?

Figyelt kérdés

Ülő munkát végzek és meglehetősen keveset mozgok, gyakorlatilag semmit nem sportolok. Megelégeltem ezt a helyzetet és szeretnék ezen változtatni, egészségesebben élni és a dohányzást is abbahagynám. Arra gondoltam, hogy elkezdenék kondiba járni de mivel sosem voltam még igénybe venném egy szakember segítségét a kezdéshez. Köszönöm, ha valaki tud hasznos választ adni!

(21/F)



2017. júl. 28. 00:42
 1/1 anonim válasza:
A Forma Egy Firneszt tudom ajanlani. 3000 Ft/ 60 perc a szemelyi edzes. A Marster kozeleben van, Attila utcaban azt hiszem. Sok edzo van, ferfi no vegyesen. Ez egyik legkulturaltabb terem szegeden ami meg is fizetheto.
2017. júl. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!