Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hasi zsír leadására melyik...

Hasi zsír leadására melyik edzés a legjobb?

Figyelt kérdés
49.5 kg vagyok 157 cm. Az utóbbi időben szénhidrátdús táplálkozásom miatt felszedtem pár kg-ot. Annyira nem látványos, világéletemben volt gyomrom. De az alhasam középső része megereszkedett és oda híztam. Mivel a csípőmön kevesebb a zsír, így nem úszógumi, hanem hasitasi szerű. Korábban, ha egy hétig diétáztam akkor lapos lett a hasam. Most nem ér semmit, nem tudom mi a bajom. Ha kell lemozgom, mert egyébként nagyon mozgásszegény életmódot folytatok. 52kg-ról indultam. Mit sportoljak, hogy eltűnjön onnan a hasi tasi? A combomra fenekemre is feljött egy pici, futással akarom formálni. De gondolom az hasra nem jó. Esetleg hypoxi trainer?

2017. júl. 30. 16:25
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Fogyózással lehet a zsrt leépíteni, nem edzéssel.
2017. júl. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Cortez70 ***** válasza:
Diéta kell és kardio edzések. Nincs helyi zsírégetés. Nem tudod szabályozni, hogy honnan menjen le zsír, ez mindenkinél genetikailag kódolt.
2017. júl. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
70%kaja 30%mozgás... de nem történik semmi ☹ Kilóban mérhető, de testképileg nem látom a változást...
2017. júl. 30. 16:41
 4/6 A kérdező kommentje:
És kardióból mi? Gyors séta, futás, lépcsőzőgép, bicaj?
2017. júl. 30. 16:42
 5/6 Cortez70 ***** válasza:
49%
Mind jó amiket írtál, lényeg, hogy kalória mínuszt érj el. El lehet érni kevesebb kajalassal is, de edzessel kicsit többet ehetsz így nem lassul be annyira az anyagcsere.
2017. júl. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon kedves vagy Cortez! 🙂 Ment a plusz!
2017. júl. 30. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!