Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mióta elkezdtem edzőterembe...

Mióta elkezdtem edzőterembe járni, a szép nagy fenekem lement, a cicim szintúgy, a hátam szélesebb lett a combom vastagabb. Tehát összeségében férfiasabb lettem. Hogyha befejezem az edzést mindez visszaváltozhat olyanná mint volt?

Figyelt kérdés

Heti 4-5x jártam edzeni

16/L



2017. aug. 3. 12:53
1 2
 1/15 anonim válasza:
35%
Én nem írtam mi a bajod a szép nagy fenékkel,lányokon az a legszebb:)
2017. aug. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Szóval úgy értem, hogy pont a szép nagy fenekem fogyott le a konditól, lett jóval kisebb. Bocsi, lehet hogy érthetetlenül fogalmaztam.
2017. aug. 3. 13:04
 3/15 anonim válasza:
100%

De azt hogy? :|

Nekem pont, hogy az edzéstől lett nagy a fenekem

19L

2017. aug. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%
Persze, ez a könnyebb része. Elkezdesz sütizni ezerrel, és hamarosan újra nagy lesz a feneked és a melled. De mielőtt a cukrászda felé veszed az irányt, gondolkozz kicsit, hogy a méret a fontosabb, vagy az állag.
2017. aug. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
22%
Mert manapság a vék9ny a férfias? Agyam eldobom...
2017. aug. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
73%
Azt bánod hogy lement a zsír a seggedről? Nem a zsíros segg a jó segg, hanem az izmos, ahhoz pedig tömegnövelő étrend kell és súlyzós guggolás.
2017. aug. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
68%
Azért a jó segghez kell némi zsír is. A színizom fenék egyáltalán nem olyan, mint amire te gondolsz.
2017. aug. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
30%
Nem a felépített izom nem nagyon fog leépülni max zsírt szedhetsz rá. Mondjuk áttérhetnél a fitnessre és az alakformáló edzésre, amit nagyobb sík területen bárki el tud végezni. Rudint Rékának rengeteg ilyen videója van a neten. (A citrusfélék segítenek a mell növekedésben)
2017. aug. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

látatlanban ez sima önképzavaros kérdés.

mennyi ideig edzettél?

2017. aug. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
7. Mert ez a 16 éves lány naturalként biztos képes lemenni 15% alá ahol még esetleg nem olyan szép a segg...
2017. aug. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!