Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért van az hogy eddig...

Miért van az hogy eddig mindenki edzett mell felső részére és volt értelme tárogatni és mindenki csinált lehúzást de mióta így beindult a team suleiman azóta gyakori kérdéseken csak az ő elvei érvényesülnek és fejből fújja mindenki amit kiposztol?

Figyelt kérdés

Mi ez az agymosás?


Jaj és ne is beszéljünk arról hogy szuli naturál lemondja az olyan embereket akik koxolnak és naturálnak vallják magukat erre fel ő is azt csinálja saját magát köpi szembe.


2017. aug. 13. 21:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Mert azóta sokkal jobban fejlődnek az emberek,akik a Szuli-féle módszer szerint edzenek,mint akkor,amikor a shopbuilderes tanácsok szerint edzettek.Az emberek véleménye változhat az évek során,nem kell leragadni egy dolognál.
2017. aug. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Amúgy meg engem nem érdekel,hogy naturál vagy sem,amit mond,az beválik nem csak kamu.Phil Heath se naturál,ajánlja a magas ismétlésszámos edzést naturáloknak,szerinted be fog válni?Nagyon nem.Szuli legalább hasznos tanácsokat ad.Olyan komolyan ez a "Szuli naturál?"-os téma mintha leállna a fejlődésetek,csak azért,mert látszik,hogy megy a cucc.
2017. aug. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A shop builderes edzés az nem volt agymosás?
2017. aug. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Sokáig az egész emberiség azt hitte, hogy lapos a föld...
2017. aug. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Eddig a percig fogalmam se volt róla mi ez a TSM, de nem látok olyan eget rengető újdonságokat. Ha valaki ráér leírhatná mik azok a különbségek amikre gondoltok.
2017. aug. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
De egyébként neked mégis mit számít, hogy ki mit véleményt oszt itt? Ha nem tetszik edz úgy ahogy akarsz, majd meglátod hogy fejlődsz vagy nem, ha nem fejlődsz akkor pedig teheted itt fel a kérdést, hogy miért nem fejlődsz.
2017. aug. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
En speciel azota is tarogatok, mert nekem jobb a mellre. Egyebkent sem azt mondja h azzal nem lehet fejlodni, hanem azt h progresszio kell az izomnak, es ezt 1 gyakorlattal meg lehet neki adni. En hiszek abban h mukodik amit mond, megis csak 1-2 elemet emeltem at az edzesebol. Oldalemelest, bicepsz, tricepsz ezeket tovabbra is 10-12 ismetlessel edzem, es mukodik... 6-7 ismetles ala nem megyek veluk ellentetben, megis a sulyt helyezem eloterbe nem az izolaciot...
2017. aug. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én azt se tudom, miről van szó. :D Sose kedvelte a vállam a döntött pados nyomást és nem nagyon éreztem ott ahol "kéne". Ráadásul egy normálisan végzett nyomásnál van egy váll extenziós-fleiós komponens tehat FOG dolgozni a felső (claviculáris) rész is.
2017. aug. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Addig amig nem olvastátok a team suleimant addig nem növeltetek a súlyon??? Ez a leg alapabb dolog hogy folyamatosan növelsz a súlyon...de igen igen ez team suleiman
2017. aug. 13. 21:59
 10/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogy alap, csak ha a bodybuilderes 12es ismétlés számot követed akkor sokkal nehezebb emelni, mintha 5-8 ismétlés számmal csinálod ésha csinálsz 4 féle gyakorlatot akkor szintén nehezebb emelni.
2017. aug. 14. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!