Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért mondják, hogy jól nézek...

Miért mondják, hogy jól nézek ki, ha nem is? NEm is vagyok annyira izmos, mint kellene, zsíros is vagyok. Szerntem nagyon rossz a formám. Testképzavarom van?

Figyelt kérdés
Lány ismerősök szerint nagyon jó a testem, nekem viszont nem tetszi. Ha ülök, gyűrődik a hasamon a zsír, ha lenézek magamra, nem azt látom mint a tükörbe, hanem zsírt. De ha tökörbe is nézek vékony karokat látok, lapos zsíros mellizmkat, semmilyen vállakat... Csak azért monják, hogy jól nézek ki, mert nincsenek hozzászokva a sportosabb külsőkhöz? Én hogy naponta átok konditeremben embereket, látom, hogy nagyon rossz a formám.

2017. aug. 17. 19:49
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Egyreszt ne az 5-6% testzsirszazelok ledietazott verseny formakhoz hasonlitsd magad. Masreszt valoszinu egy kis testkepzavarod is van, mint eleg sok embernek ebben a sportban. Harmadreszt egy foto azert segitene, hogy ezt meg tudjuk itelni.
2017. aug. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, egy átlag embernek 14-15tzs% mellett, 40-es kar is kidolgozottnak látszik nagyon, és ehhez arányos test pedig már izmosnak és nagyon jónak. Nézz már körül, hogy hogy néz ki több százezer magyar férfi, és ne a pár ezres jótestű kondishoz mérd magad ha átlag ember szemmel akarod nézni. Testépítő szemmel biztos egy 0 a formád, de testépítő szemmel a natural max is egy 0. Nem hiába kokszolnak még a natural versenyeken is.
2017. aug. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Mellékesen, kevés embernek tetszik igazából az agyonkigyúrt.
2017. aug. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Te a jobb kondisokhoz méred magad (megértem, ez érdekel, az ilyeneket figyeled), mások pedig az átlagemberhez.

Az átlagember sokszor egy 85 centis derekú lánynak is képes azt mondani, hogy karcsú, hova akar szálkásítani... Ez ugyanez, teljesen más nekik az etalon.


Viszont felülről persze, hogy más vagy, mint tükörben, ülve pedig sokaknak gyűrődik valami és egyeseknek ez a zsír, mert még viszonylag OK testzsírral is a hason ül egy kevés háj, onnan megy le utoljára, de azt nem tudják folyton tartani.


Lehet, hogy van enyhe testképzavarod, lehet, hogy nem, ezt így nem lehet megmondani. Az hihető, hogy egyesekhez képest rossz a formád, de szinte bizonyosan sokkal jobb, mint azoké, akikhez az ismerőseid szoktak.


Plusz az emberek ízlése is eltér. Van, akinek egy sima naturál izomzat rendesebben leszálkásítva már túl sok.

2017. aug. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
De igazából ez a normális, be is ba,szna ha a nőknek az lenne az etalon és a jó test ahol 8%-os testzsírral 48-as karja van a csávónak.
2017. aug. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
És a natural max meg az átlagos test....
2017. aug. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Valószínűleg látják,hogy bátorításra szorulsz ezért próbálnak kedveskedni egy kis bókkal.Ha valóban jó forma lennél akkor olyanokat mondanának nevetve amikor találkoznak veled hogy-De össze vagy zuhanva-vagy-Mi van már nem edzel?-Viccesen csipkelődnének.A csajok kis bétáknak mondanak ilyeneket mint neked.Ha komolyan gondolják azt legfeljebb négyszemközt intim helyzetben merik bevallani,de van hogy még ott sem.
2017. aug. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Igen én is így gondolom. De kérésre, akkor teszek ki egy képet. A karom 41-es, a vádlim semmilyen, az alkarom semmilyen, nincs vállam, a mellizmom lapos, a hasam zsíros, nincs csuklyám....

[link]

A képen kicsit be van húzva a hasam.


Amúgy közel 4 éve edzek, kevésnek érzem ezt ahhoz képest nagyon.

2017. aug. 17. 22:06
 9/22 A kérdező kommentje:
Nem meztelenkép, csak kitakartam az övön aluli rész, mert az alsógatyában kicsit rosszul állt a pecek :D
2017. aug. 17. 22:08
 10/22 anonim ***** válasza:
Hát ez tényleg nem egy nagy forma. Jól látod a valóságot... Én 1 éve edzek, de jobb szinten vagyok. 42-es a karom pl alacsony testzsír mellett, a mellem is nagyobb...
2017. aug. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!