Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan kezdjek neki a szálkásí...

Hogyan kezdjek neki a szálkásításnak?

Figyelt kérdés

13 éves fiú vagyok,155cm és 57kg.Elhatároztam,hogy elkezdek fogyni/szálkásítani,ugyanis van rajtam egy kis felesleg.Illetve még szeretnék: mellre,bicepszre,tricepszre,hasra erősödni.Milyen étrendet,illetve milyen edzéstervet ajánlotok?Súlyzózni még nem akarok,ugyanis hallottam róla ezt-azt ,hogy ennyi idősen nagyon káros tud lenni,megállít a növésben stb..Van esetleg egy olyan letölthető program,vagy oldal,ahol tudom csinálgatni az edzéseket?Hallottam a fegyenc edzésről.Azt 13 évesen elkezdhetem?És ha igen,honnan lehet letölteni?

Nagyon szeretném leadni azt a kis felesleget.

Miket kerüljek,és miket vonjak be az étrendembe?A válaszokat nagyon szépen megköszönném!



2017. aug. 19. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Neked még nem kéne erőlteti a kalóriafeficites diétákat. Ne zabálj cukrot, meg szemét feldolgozott élelmiszert, mozogj sokat és nem lesz probléma. Ezzel a testsúllyal rajtad nem lehet semmi komoly felesleg, még ha alacsony is vagy. 13 évesen meg még nem kéne testképzavarosnak lenni. Bár azt később se.
2017. aug. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sustanon,deca durabolyn
2017. aug. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Menj futni és kerüld a finomított szénhidrátott, akkor fogyni fogsz.
2017. aug. 21. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Régen írtad ki a választ, talán már szorgalmasan végzed a fegyenc gyakorlatokat... De ha még nem, akkor ajánlom a következö szerzö könyveit:

Paul Wade: Fegyencedzés

Paul Wade: Fegyencedzés (Edzésnapló)

Paul Wade: Fegyencedzés 2.

Paul Wade: Fegyencedzés 3.

Paul Wade: Csak az izom!

(www.libri.hu)


Közeleg a karácsony, kérjél könyvet ajándékként!


Ami az étkezésedet illeti: semmi esetre ne diétázz! De: mérsékeld az édességeket, a péksüteményeket, a zsíros dolgokból takarékosan, a (cukrozott) üdítöitalokat idövel váltsd át vízre. Egyél mindent, amit szeretsz, csak mértékkel!


Egyébként nagyon jó ötletnek tartom, hogy sajáterös gyakorlatokkal akarsz nemcsak izmossá, hanem erössé is válni. Sok sikert kívánok a célod elérésében!

2017. okt. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!