Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kondisok, testépítők, a...

Kondisok, testépítők, a Pumpedék című műsor negatív megítélést okoz?

Figyelt kérdés

Úgy értem, mintha az elmúlt pár évben már nem az a sztereotípia lenne az emberekben, hogy aki konditerembe jár az idióta penészesagyú valaki lenne, hanem szélesebb körben is népszerű lett ez a fajta kikapcsolódás/sport.

Az RTL elkezdte nyomni Pumped Gabót aki miett ti kondisok nem szégyenkeztek? nem ássa alá a kondizás nívóját a srác?

100%-ban hozza a full primitív fehérjeevő látvány kondist, de ez a sportágat magyarországon hazavágja nem?

Vagy pont az ellenkező hatást váltja ki?



2017. szept. 1. 12:40
1 2
 1/12 Cortez70 ***** válasza:
100%
Aki Gabo által ítéli meg a többi sportolót, az idiota. Idióták véleménye pedig nem számít.
2017. szept. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

De ez enm ilyen egyszerű. Ha pl. adott egy kamaszsrác aki megkéri az apját, hogy szeretne egy kis pénzt kondi bérletre kérni és azt a választ kapja, hogy "Úgy mint az a hülyegyerek a tv-ből? Bocs fima, de nem adok."

Szóval érted.

2017. szept. 1. 13:54
 3/12 A kérdező kommentje:

+

Nem az lenne a lényeg, hogy egyre megbecsültebb sport legyen?

2017. szept. 1. 13:55
 4/12 Cortez70 ***** válasza:
100%
Nem ezen fog múlni, hogy pár ember mit gondol.
2017. szept. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Intelligens ember nem néz ilyen műsort. Idiótákkal eddig se foglalkoztam.
2017. szept. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Klanwarrior ***** válasza:
100%
Nevetséges, amit csinál. Viszont Gabó nem attól ekkora retardált, mert kondizik. És szerintem ezt minden értelmes ember tudja.
2017. szept. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Gabo egy primitiv ostoba fasz. Szerencseje volt, az indexesek felkaptak.

A gyuras, fitness most eli kb. Fenykorat. Szerintem aki Gabo alapjan itel, az meg is erdemli :)

2017. szept. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
20%
A valóságot tükrözi, szóval nincs ezzel semmi probléma. A testépítés tele van homokládákkal.
2017. szept. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
79%
Az én véleményem szerint pont az intelligensebb emberek járnak kondiba vagy akár bármilyen más sportot űznek mert egy ember akinek van valami kis sütnivalója tudja hogy az egészség is fontos és épp testben épp lélek.
2017. szept. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%
Ez a Gabo ösztönző is lehet kondi terén egy csomó fiatalnak.. A megitélés meg mindenkinek más
2017. szept. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!