Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha sportolok, szebb lesz az...

Ha sportolok, szebb lesz az arcom?

Figyelt kérdés
Elkezdenék sportolni, és figyelni az étrendemre, és ezzel ugye menne le rólam zsír. Viszont az arcom lehet vékonyabb, és szebb?

2017. szept. 3. 12:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha van ott zsír, akkor lemehet, persze. De ez nagyon egyéni. Nekem 20 kiló felesleg alá menve fogyott le drasztikusan s teljesen az arcom (esztétikailag rengeteget jelentett :)), de van, akinek még pár kiló felesleggel is pufók...
2017. szept. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2017. szept. 3. 12:58
 3/7 anonim ***** válasza:
Ahogy formásodik a tested, látod magadon az eredményt és mások is látni fogják rajtad. Ettől javul az önbizalmad, boldogabb leszel, ami meg fog látszani az arcodon is. Jó lesz rád nézni.
2017. szept. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Valószínű. Saját példa: lefogytam és a kicsit oválisabb arcomból sokkal szebb, karakteresebb arc lett mondták is sokan, hogy mennyivel jóképűbb lettem. Kb 10 kilót adtam le. Most elkezdtem tömegelni és lassan szedtem fel a tömeget, hogy minél több izom legyen de így is elkezdtem kikerekedni arcra. De ez emberfüggő, hogy kin hol raktározódik a zsír van aki hamarabb lenne pufi arcra mint mások. És van olyan arc ami nem szebb ha vékonyabb kevesebb zsírral, bár az enyém meg pont ilyen.
2017. szept. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Cortez70 ***** válasza:
100%
Egyénfüggő.
2017. szept. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Zedricht ***** válasza:
Egyénfüggő igen. Nekem sokkal jobban kijött az arcomon a csontok formája, osztálytársam is fogyott, azóta neki is másabb.
2017. szept. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem állítólag más lett az arcom (mások ezt mondják, akik mondjuk régebb óta nem láttak), látszik rajta, hogy fogytam. Én viszont nem vettem észre változást az arcomon.
2017. szept. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!