Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Válledzésnél elülső középső,...

Válledzésnél elülső középső, hátsó vállra kell nyomást és oldalemelést is csinálni/rész vagy az túledzés és elég az egyik fajta gyakorlat/rész?

Figyelt kérdés

2017. szept. 3. 13:35
 1/4 anonim válasza:
Szerintem túl edzés de majd kijavitanak a profibbak utánam.
2017. szept. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Cortez70 ***** válasza:
100%
Genetikafüggő. Van akinek a sima mellről nyomás vagy egykezesekkel vállból nyomás elég. Ha le van maradva az oldalsó fej, akkor pár sorozat oldalemeles sem árt. Ha a hátsó rész is le van maradva, akkor arra is kell pár sorozat oldalemeles döntött törzzsel.
2017. szept. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem lesz túledzés. Oldalsó deltára oldalemelés, hátsó deltára meg mondjuk facepullt csinálj. Nem telik sok időbe, főleg hogy akár edzés végén szuperszettbe pár perc alatt elintézheted. Nagyon sok embernek el van maradva a hátsó deltája a másik kettőhöz (főleg az elülsőhöz) képest és ebből tartásproblémák adódhatnak.


Szóval szerintem mindenképpen megéri azt a kis időt rászánni, sok problémát meg lehet vele előzni meg sose baj ha erős egy testrészed.

2017. szept. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Előttem válaszolók nem vettétek észre mekkora baromságot írt? 😂
2017. szept. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!