Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Igaz vagy tévhit, hogy nem...

Igaz vagy tévhit, hogy nem lehet valakinek "teljes" Kockahasa?

Figyelt kérdés

Ugyan nekem még kicsi zsír fedi, de ha befeszítem a hasam akkor kicsit látszódik a felső két kocka, ha pedig hozzáérek a hasamhoz érzem teljesen a kockákat, ahogy kidomborodik, de amint nem feszítem be többé, semmit sem érezni, egy kicsit sem.

Szóval hiába van Kockahasam és vagyok lefogyva, akkor se fog látszódni és kirajzolódni?Vagy hülyeség az elméletem?



#izom #zsír #háj #kockahas #igenegyujabbkockahaskerdesbocsi
2017. szept. 7. 03:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Hülyeség az "elméleted". Pusztán nem elég alacsony a testzsírod ahoz, hogy befeszítés nélkül is látszodjanak a kockáid. Ennyi a történet.
2017. szept. 7. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg 13-15% között van a tetzsírod, ezért látszódnak csak feszítve épphogy, 10%-nál mindenkinek látszódnak rendesen, de már 12%-nál is.
2017. szept. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!