Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Meg tudok csinálni 8-9 szabály...

Meg tudok csinálni 8-9 szabályos húzódzkodást de azok az osztálytársaim akik egyet se tudnak sokkal erősebbek nálam miért?

Figyelt kérdés

2017. szept. 7. 16:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy erősebbek?
2017. szept. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Volt osztálytársam 55kg volt, 15 húzódzkodást lazán lenyomott, én meg majd beszarok 8-nál. De 50kg-ot 2x tud kinyomni. Pehelysúllyal könnyű húzódzkodni, izom se kell.
2017. szept. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
40kg vagyok 8 at simán megtudok osztálytársam egyet se tud. De ha pl padokat kell pakolni akkor nekik sokkal könnyebben megy.
2017. szept. 7. 18:40
 4/5 anonim ***** válasza:

Én még anno suliban 7.-8. osztályban, például a gyűrűn erőgyakorlatokat, vagy pl van ilyen gimnasztikai korlátféle. Azon kellett lógni ameddig bírsz. Valakik megtartani se bírták magukat, persze erősebbek voltak nálam. Én meg bírtam majd 2 percig.


Vannak olyan gyakorlatok, amiket átlag emberek ha csinálnak (nem sportolók), könnyebb megcsinálni kisebb testsúllyal. És még fontos a technika.


Persze teljesen más, aki sportol, és úgy erős, vagy tudja a technikát.

2017. szept. 8. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
en 85kg vagyok szelesbe megy 19 szukbe 21 :D eroszintem nemrossz szerintem! Amugy kisebb sulyal konnyebb huzodzkodni szoval ja ok lehet nagyobbak es inkabb az erejuk jobb!
2017. szept. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!