Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szálka, vagy tömeg?

Szálka, vagy tömeg?

Figyelt kérdés

Már egy ideje szálkásítok, de most nem tudom, hogy folytassam még, vagy belekezdjek egy jó tömegelésbe.

A mostaninál jóval nagyobb akarok lenni és majd szálkásabb is.

Ha állok, akkor szerintem jó, viszont ha leülök, vagy begörnyedek, akkor eléggé látszik a hasamon az úszógumi.

Szerintem kb. 14% lehet a tzs-m.


[link]


[link]


[link]


Szerintetek folytassam a szálkásítást, amíg minden zsír lemegy, vagy elkezdjek tömegelni, és ha több tömeg lesz, akkor szálkásítsak?



2017. szept. 7. 16:55
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Mivel elég kevés rajtad még az izom, felesleges diétázni. Menjen a tömeg.
2017. szept. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
jelenleg nincs mit leszálkásítanod amit te akarsz az test kompozício változtatás de azt csak 2részletben fogod tudni véghezvinni. Most tömegelj amég te jónak látod utána diéta
2017. szept. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tömegelj.
2017. szept. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Cortez70 ***** válasza:
Tömeg kellene.
2017. szept. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Értem. És hogy kéne tömegelnem, úgy hogy nem akarok visszamenni 20-25% tzs-re?


2000 kalóriával szálkásítottam. Elkezdjem 2600-zal és 4 hetente mérjem meg magam, ha 1 kilóval több vagyok, akkor jó?

2017. szept. 7. 17:43
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem először kevesebbet emelj, és majd meglátod. Mondjuk 300kcal-t. De ha nem akarsz zsírosodni akkor lassan fog felmenni a testsúlyod. Illetve én ilyenkor jónak tartom a ch hintáztatást, illetve a kalória hintáztatását is.
2017. szept. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Lassú tömegeléssel nem fog 20-25%-ra menni a testzsírod.

Fokozatosan emelj a kalóriákon és jgen, 4 hetente nézd a súlyod ugyanabban az állapotban. Wc után, éhgyomorral

2017. szept. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!