Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez most mi, akkor 1 hónap...

Ez most mi, akkor 1 hónap múlva hány kg-nak kell lennem?

Figyelt kérdés

Most kezdtem el a tömegelést, pár napja.

Tegnap reggel ráálltam a mérlegre, 82,4kg-ot mutatott. Ma reggel újból rálltam, úgy mint tegnap. Ruha nélkül, éhgyomorra és wc után. 8:45-kor 84kg-ot mutatott. Gondoltam ráállok később is. 9:00-kor rááltam és 83,2-kg-ot mutatott.

Rájött a wc-zés, ezért 9:15-kor is ráálltam, wc után. Még mindig ruha nélkül voltam és nem ettem semmit.

A mérleg most kereken 83kg-ot mutatott.

Na most ilyenkor mi van?

Tömegelek és elvileg 1 hónap múlva 1kg-mal többnek kell lennem. De mégis melyik méréshez kéne 1 kilóval többnek lennem?



2017. szept. 10. 09:29
 1/4 anonim válasza:
Szerintem a tükröt nézd, ne a mérleget.
2017. szept. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Felesleges ennyiszer méregetni magad. Eleve ha megiszol egyben 1 liter vizet, közvetlen utána egyből 1 kg-mal nehezebb vagy - egy ideig.
2017. szept. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Klanwarrior ***** válasza:

Mivel nem robot vagy, hanem élő szervezet, ami anyagcserével rendelkezik, egész nap változik a testsúlyod...

Reggel, éhgyomorra wc után mérd meg alsógatyában a súlyod, és mindig csak ekkor. Nem is kell minden nap. Elég heti 1x-2x. És minden 4. hetet jegyezd fel, abból látod a változást.

2017. szept. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ahogy az előző írta :) nekem volt olyan, amikor elkezdtem, hogy 71kg voltam reggel, este már 75 voltam. másnap reggel 75.4kg, aztán rá egy hétre 73k. :) Én amúgy egy idő után úgycsináltam, hogy minden reggel ehgyomorra, wc utan raaltam a merlegre, felirtam, egy a het vegen keszitettem egy atlagot, es minden heten ezt igy. :)
2017. szept. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!