Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Sport, mozgás » Testépítés

A kérdés

Tömegnövelés táplálkozás megfelelő?

Sziasztok!66 kg vagyok 3 hónapja kezdtem edzeni de most vagyok ott hogy komolyan beleássam magam mindenbe,az ètkezésnèl szeretném megkérdezni hogy jó-e:66 kg napi 3000 kalória ebből 330 gramm szénhidrát+130 gramm fehérje az 1900 kalória kb és azt olvastam hogy a maradék zsír akkor az esetemben kb 107 gramm zsírt kell bevinnem naponta ez így oké?

Keress kérdéseket hasonló témákban: táplálkozás, tömegnövelés, zsír

09-13 18:26  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Kolompár Achillesz nevű felhasználó válasza:

Kicsit sok lesz az a 3000 kalória egy napra. Legyen inkább olyan 2600. Ha esetleg túl lassú lesz a fejlődés, akkor növeld! A fehérje jó.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 09-13 18:31 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Plussz reggel és edzés után többet eszek és edzés előtt is törekszek tápanyagbevitelre

# 2/4Időpont 09-13 18:31 Privát üzenet
Cortez70 nevű felhasználó válasza:

Zsír elég neked 60-70g is. A fehérje jó. A ch-t meg ki kell tapasztalni, hogy neked mennyi kell. Elsőre nehéz belőni a kalóriát, mert mindenkinek más az anyagcsere gyorsasága és a napi aktivitása.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 09-13 18:36 Privát üzenet
Jó, amit írtál, persze a zsír és a ch változhat, egyik a másik terhére, kinek hogyan jobb.
A kalóriára semmit nem tudok mondani, van, akinek ennyi vagy inkább több kell ekkora súlyhoz, bár nem ez a tipikus, azt hiszem. Van, aki ennyivel már határozottan zsírosodik. Remélem, sejted, neked mennyi kell, de ha nem, majd kitapasztalod.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 09-13 18:42 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Fizikai munka vs kondi? Össze fogok esni.
Tudnátok segíteni?
Mit és mennyit egyek lefekvés előtt kondi és kajak mellett tömegnövelés céljából?
Testépítők! Útravalónak mit tesztek a szendvicsetekbe?
Kezdőként tömegnöveléshez a tömegnövelőpor/fehérjepor kettőst hogyan kell adagolni?
Hogyan hízhatok ésszerűen?

Kérdések a Sport, mozgás rovatbólKérdések a Testépítés rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu