Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegnövelés táplálkozás...

Tömegnövelés táplálkozás megfelelő?

Figyelt kérdés
Sziasztok!66 kg vagyok 3 hónapja kezdtem edzeni de most vagyok ott hogy komolyan beleássam magam mindenbe,az ètkezésnèl szeretném megkérdezni hogy jó-e:66 kg napi 3000 kalória ebből 330 gramm szénhidrát+130 gramm fehérje az 1900 kalória kb és azt olvastam hogy a maradék zsír akkor az esetemben kb 107 gramm zsírt kell bevinnem naponta ez így oké?

2017. szept. 13. 18:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Kicsit sok lesz az a 3000 kalória egy napra. Legyen inkább olyan 2600. Ha esetleg túl lassú lesz a fejlődés, akkor növeld! A fehérje jó.
2017. szept. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Plussz reggel és edzés után többet eszek és edzés előtt is törekszek tápanyagbevitelre
2017. szept. 13. 18:31
 3/4 Cortez70 ***** válasza:
Zsír elég neked 60-70g is. A fehérje jó. A ch-t meg ki kell tapasztalni, hogy neked mennyi kell. Elsőre nehéz belőni a kalóriát, mert mindenkinek más az anyagcsere gyorsasága és a napi aktivitása.
2017. szept. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jó, amit írtál, persze a zsír és a ch változhat, egyik a másik terhére, kinek hogyan jobb.

A kalóriára semmit nem tudok mondani, van, akinek ennyi vagy inkább több kell ekkora súlyhoz, bár nem ez a tipikus, azt hiszem. Van, aki ennyivel már határozottan zsírosodik. Remélem, sejted, neked mennyi kell, de ha nem, majd kitapasztalod.

2017. szept. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!