Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » _sziasztokSzeretnek egy kis...

Tomas orosz 1 kérdése:

_sziasztokSzeretnek egy kis segitseget kerni? 35 eves sajnos nagyon elhizott vagyok. Pontosabban 170cm es most 15 kg fogyas utan123 kg. en eszakai muszakban vagyok kamion soffor heti 5 es 6 nap munkaval

Figyelt kérdés
_szia.szeretnek egy kis segitseget kerni 35 eves sajnos nagyon elhizott vagyok.pontosabban 170cm es most 15 kg fogyas utan123 kg.en eszakai muszakban vagyok kamion soffor heti 5 es 6 nap munkaval .2 vagy 3 szor lejarok edzeni as pedig abbot all 25 perc kardio es kb 1 ora sulyemeles minden izom ra prkbalok tornazni .kb reggl 7 es8 kozt megyek aludni kb delutan 1 kor kelek. a kerdesem a kovetkezo.mikor es menyit egyek es menyit tornazzak Hogy as izmomat fejleszem es fogyak is .valaszod elore koszonom tisztelettel tomi

2017. szept. 16. 18:13
 1/2 BlodDrunk ***** válasza:

Szia!

Elöször is kajádat kell rendbe rakni,kamionba be kell szerezni elektromos sütő,főző alkalmatosságot.


Szálkásításnál 2g/tsk fehérje,3g/tskg szénhidrát,0.5g tskg zsír.(Ezek a makrók)

Ha nem fogysz akkor csökkenteni kell a ch-t.

Mellé jó sok zöldség. 1kg is bőven mehet 1 nap.


Cukor,egyszerű szénhidrátokat(liszt),stb totál el kell hagyni.


A fehérjét ne a 120kg-odra számold,hanem amennyi sacc pr kb a zsírmentes tömeged szóval 80kg-ra kb.


Izmaidat nem fogod fejleszteni,ugyanis az fogyással együtt nem igen megy,ahoz kalória plussz kell.


Tornázásnak nem sok értelme van bemelegítésnek jó utána éhgyomorra mehet 40-60perces intenzív séta-lassú kocogás emelt pulzussal.

Kondiba ha letudsz jutni heti 2-3x tökéletes az átmozgató edzés,csinálsz 2sor bemelegítést súlyt emelve fokozatosan és egy munkasorozatot max terheléssel.


Evésnél napi 4-5 étkezésre oszd el,utolsónál már szénhidrátot hagyd el.


Pl:

Reggeli:zabpehely tojásfehérjével

1 étkezés:Rizs+csirke zöldég

2:ugyen ez

3:csirke+zöldség

4:Sovány tehéntúró(olajos magvakkal pl)


Hogy miből mennyit azt neked kell kiszámolnod a makrók alapján.


Érdemes szedni Valamilyen vitamin kiegészítőt,lehet venni komplett csomagokat ami nagyjából mindent tartalmaz.


Illetve olvasgass a témában mert így mindent elmondani nem igazán lehet.



Egyébként van egy csávó,aki kamionos baromi jó életmódvideókat csinál kamionosként,hogyan lehet egészségesen élni. St22lacika a neve keress rá youtubon

2017. szept. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
koszi megprobalom Amit javasoltal .de megis mennyi az a egyszeri etkezes pl menyi csirkemell es menyi rizs?es Hogy eszt eljel aszem as mem problema?koszi
2017. szept. 16. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!