Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szörny alkar építésére tippek?

Szörny alkar építésére tippek?

Figyelt kérdés
Van aki azt mondja elég cipeléseket csinálni, van aki ajánl csuklóhajlításokat is. Esetleg plusz súlyos függeszkedésnek lehet értelme? Mi a véleményetek? Elsősorban olyanok véleménye érdekelne akiknak vékony alkarjuk volt találtak kiutat a cingár alkar szindrómára.
2017. szept. 19. 15:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Azon jelentősen nem fogsz tudni változtatni.
2017. szept. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Jelenleg elég vékony, de volt már vastagabb amikor fizikai munkát végeztem, csak szeretném tudni mi a leghatékonyabb módja, ami nem 8 órán át tartó nehéz szarok cipelése. Már csak időgazdálkodás szempontjából.
2017. szept. 19. 15:22
 3/11 anonim ***** válasza:

Nagy súlyos felhúzás gurtni nélkül, nagy súlyos vállvonogatás(egykezesekkel). Nekem ettől most szépen fejlődök. Korábban csináltam csuklóhajlításokat, de csak szétbaszta az csuklóízületemet, úgyhogy azt már nem csinálom.

Felhúzás meg vállvonogatás nekem elég. Persze így kevesebbel tudsz felhúzni, mint gurtnival, de nagyon gyorsan jön fel tőle az alkarom. Láthatóan vastagabb és eresebb lett. A csuklóm viszont maradt vékony, az genetika azon nem tudok változtatni.

2017. szept. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De a felhúzásnál is érzem, hogy kifejezetten kaka a fogásom. Valaki próbált nagy súlyos rack pullt fogáserősítésként?
2017. szept. 19. 18:08
 5/11 anonim ***** válasza:
Fogáserősítésre inkább tartásokat csinálj (farmer walks, felhúzod a súlyt és tartod amíg bírod stb).
2017. szept. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Csukló méret függő is,hogy mekkorára lehet növeszteni naturálban.Nekem 16os a csuklóm és behajlított méréssel edzéssel de külön alkar edzés nélkül volt az alkarom 33as.Aztán elkezdtem a csuklóhajlítást és a fordított bicepszet és lett 36os,itt meg is állt.Utána betettem a függeszkedést és sikerült 38ra feltornázni,e fölé nem megy,ez a naturál határom.Próbáltam még a farmer sétát,meg az összes szkanderes gyakorlatot fél év bontásokban,de nem megy 38 fölé,ha több a kaja akkor se.De az biztos,hogy a statikus szorításokra reagál a legjobban,azok edzik meg,mint a függeszkedés időre,vagy ugyanez a gyakorlat súlyzóval a súly tartás időre.

Amit még észrevettem,hogy nem nehéz túledzeni és beszedni egy gyulladást,ezért szerintem két gyakorlat elég rá.A függeszkedés időre és a fordított fogású bicepsz heti kétszer a sorozatok között lenyújtani,ugyanúgy mint a vádliedzésnél.

2017. szept. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ömn, vanolya, hogy wrist roller. Na egy ilyet rakj össze vagy vegyél. Aztán csinálj nagy súlyos evezésket, húzódzkodj súllyal. Úgy is lehet, hogy nem markolod a húzódzkodót, hanem kéz ökölbe, csukló rúdhoz szorít és a csuklóddal akaszkodsz bele, úgy csüngsz és húzod magad.
2017. szept. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én még a motocross versenyzés ideje alatt feküdtem rá nagyon az alkarra. Motorversenyzőknél első, ami ledurran az alkar, de mocskos mód. Ma már nem űzöm, testépítés viszont megy és ezt a gyakorlatot tartom a legjobbnak, nekem legalábbis ez vált be. Nemm kell hozzá semmi más, csak egy egyenes rúd (seprűnyél, egyenes fa vagy vas darab) közepén egy akkora lyukkal, hogy egy ugrókötél vastagságú kötelet át tudj rajta húzni. Rákötsz súlyt ( tetszőleges méret) , majd emeled a terhelést, mint minden más gyakorlatnál. Tulajdonképp itt megnézheted a végrehajtást: [link]
2017. szept. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Fontos még, hogy a visszaengedésnél, azaz a negatív szakaszban is ugyanígy darabosan engedd vissza.
2017. szept. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi az ötleteket!
2017. szept. 20. 10:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!