Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan kéne összetennem az...

Hogyan kéne összetennem az edzéstervemet?

Figyelt kérdés
Próbáltam összetenni magamnak egy edzéstervet, az elképzelés meg is volt, de amikor leakartam írni, hogy melyik nap mit, akkor nem tudtam eldönteni, hogy ez így most jó-e vagy sem.. úgy gondoltam, hogy hétfő: láb+has, kedd bicepsz+tricepsz, és kb eddig jutottam el. Lehet, hogy a bicepsz+tricepsz nem is jó kombó, de ahh nem tudom. Tudom, hogy egyénenként változó az edzésterv, meg olvasgattam is róla, de nem tudom, hogy hogy lenne jó. (ui a hátam eléggé le van maradva)
2017. szept. 19. 17:02
 1/5 anonim ***** válasza:
1.nap:mell-hát -váll, 2.nap: Láb -kar-has. Ezt heti 3-4 szer nyomhatod. Edzésenkent 1-2 gyakorlat egy izomra,5-6 széria,Lehetőleg nagy súllyal.
2017. szept. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Cortez70 ***** válasza:
Pl úgy jó ahogy az első is írja. Vagy heti 3 teljes testes. Naturalban az a jobb ha egy izomra egy héten több edzés megy csak kevesebb sorozattal.
2017. szept. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És esetleg több napra osztani nem lehet?
2017. szept. 19. 17:43
 4/5 Cortez70 ***** válasza:
Teljes osztott is lehet, de naturalban jobb a heti többszöri edzés egy izomra. Ha mégis teljes osztottat akarsz, akkor pl: mell-bicepsz, láb, pihi, váll-tricepsz, hát. Ez egy jó felosztás.
2017. szept. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Okés! Köszönöm! Kipróbálom őket!
2017. szept. 19. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!