Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van itt testépítő csaj? Ha...

Van itt testépítő csaj? Ha nincs testépítő nőket lányokat csajokat hol találok?

Figyelt kérdés

#női testépítés #női testépítők
2017. szept. 19. 21:50
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Kondicionáló termekben leled őket. Itt nem szoktak felbukkanni.
2017. szept. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Eddig bem találtam :(
2017. szept. 19. 21:55
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Pedig én már sokat láttam. Mondjuk nem versenyző szintűeket, de elég jó seggük volt így is.
2017. szept. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Cortez70 ***** válasza:
75%
Attól még nem lesz testepito valaki, mert jó a segge. Meg más egy fitneszes mint egy tetepito. Nem ugyanaz.
2017. szept. 20. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Valószínűleg nem itt lustulnak, hanem szabadidejükben edzenek. :) Itt keveset fogsz találni. Szerintem ide javarészt a kötözött sonka nők járnak. :)
2017. szept. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem igazán világos a kérdésed.Eddig hogyan szedtél fel nőket?A fitneszes lányokat is pont ugyanúgy kell,csak mivel a fiatal fitnesz versenyző lányok 99%ban nem éppen csóró családból származnak,ezért nem aranyásásából hanem alapként tekintenek rá,hogy te is álljál jól anyagilag és ne a feltörekvő korszakodban legyél,hanem a megvalósítóban.

Ha átlag fizud van,akkor a személyi edző csajok között nézelődj,ők általában átlagosabb elvárású lányok pénz terén annyi,hogy nézz ki hozzájuk hasonlóan jó formában.

Ha pedig kimondottan testépítő csajt akarsz,akkor annyi az egész,hogy kinézel egy személyi edző testépítő csajt,befizetsz hozzá és végtelelen mennyiségű időt kapsz,hogy beolthasd.

2017. szept. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Roppant kielégítő válasz volt.

Igazából az a baj hogy nem tudtam eddig hogy merre vannak mert én még 1 sem láttam . :(

2017. szept. 21. 07:17
 8/8 Cortez70 ***** válasza:
Itt nem is fogsz. Facen a tesztoszteron csoportokban ( van több is) előfordulnak.
2017. szept. 21. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!