Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 10 kilót fogytam, már lassan...

10 kilót fogytam, már lassan sovány kategóriába tartozok, de még mindig nagyon az úszógumik?

Figyelt kérdés

22F

Kb. fél év alatt 10 kilót leadtam, így a testsúlyom a normál 1., 2. negyedének határán van. A hasamról, mellemről elég sok eltűnt, úgy érzem, hogyha elkezdek ezekre edzeni, akkor már azok formások is lesznek.


De az úszógumijaim még így is eléggé zavarnak, biztos kisebbek lettek valamennyire, de nem eléggé. Fura a látvány, hogy követem a combomat, aztán összemegyek a derekamnál, majd megint megnövekszem oldalirányba az úszógumik miatt.


Tovább fogyni nem hiszem, hogy akarok, mert szerintem ahhoz, hogy ezek eltűnjenek, át kéne kerülnöm már az egészségtelen testsúlyba.


Tudnátok segíteni?



2017. szept. 20. 09:01
 1/5 Cortez70 ***** válasza:
Sajnos nem lehet szabályozni, hogy honnan fogyj. Te is hasrol fogysz utoljára. További fogyás csak további dietavall menne. De ha most lassan tömeget növelsz akkor nem fog sok zsír rád menni. Utána ha lesz elég izom akkor újra diéta és akkor jobb lesz a forma.
2017. szept. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Bocs... de mi lenne, ha nem a kib...szott papírforma szerint fogynál? :) Tök mindegy hány kg vagy, ne számolgass. Mi az, hogy egészségtelen testsúly?? Ettől az agyamat eldobom... Egészségtelen lehet az EMBER, nem a testsúlya. Hanyattesnél ha leírnám, milyen sovány vagyok, mégis makkegészséges. Eszem ágában sincs elkezdeni minden műsz...t összezabálni, hogy hízzak 5-10 kilót, aztán cukorbeteg, pajzsmirigyes meg minden anyám kínja legyek, de azért elmondhatom, hogy papírforma szerint egészséges a súlyom, juhé... (Csak a szervezetem lett tropa, mi is az...) A közérzetedet és a kinézetedet figyeld, főleg előbbit, mert az utal az eü. állapotodra. Nem árt néha vérképet nézetni ha nem csak mozogsz, hanem drasztikusabb étrendváltoztatás is volt. Építs izmot.
2017. szept. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Modjuk erő a gyanúm, hogy kb. koplalva fogytál ami rossz irány. Kis kalíriadeficites diéta kell és már rég el kellett volna kezdened edzeni.
2017. szept. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem koplaltam, csak simán nem ettem cukrot, kerültem a gyorsan felszívódó szénhidrátokat, zsíros ételeket, annyit ettem, amennyi jól esett, valamennyit sportoltam is, stb.
2017. szept. 20. 14:30
 5/5 anonim válasza:
A leírtak alapján a fogyásod jelentős része izom, víz és gyomor/béltartalom volt, a testzsírszázalékod nem nagyon csökkent, zsírt max 2-3kg-ot adtál le.
2017. szept. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!