Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Saját testsúlyos gyakorlatokba...

Saját testsúlyos gyakorlatokban pl.huzódzkodás, tolódzkodás, a plusz súly mennyit számít?

Figyelt kérdés
Ha magunkra aggatunk pár súlyt,az a testsúlyhoz képest mennyit számít?Ha pl.én 72 kilósan +22.5 kiló súllyal tudok 5 ismétléseket csinálni.Akkor,ha nagydarab lennék,92 kiló,akkor kb.5 huzódzkodást tudnék megcsinálni?Így már nem is tűnik olyan jó eredménynek..Vagy jobb azért?

2017. szept. 20. 20:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Csak ha +20kg zsír lenne rajtad. De ha feltételezzük, hogy 92kg-osan jóval ízmosad lennél és erősebb akkor nyílván többet is tudnál megcsinálni akár még nagyobb plusz súllyal is.

Egyébként plusz súllyal huzódzkodni már önmagában is jó eredmény.

2017. szept. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Cortez70 ***** válasza:
Izmosabban több menne mint 5. Amúgy igen a plusz súlyos huzodzkodas mindig jó eredmény.
2017. szept. 21. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Általában fordítva működik, előbb van rajtunk a zsír, és aztán leszünk kömnyebbek, mikor elkezdünk sportolni :).

Én 145kg ról indultam, sokszor nem hisznek nekem, de mikor elértem a 99et, már tudtam 1 kézenállás karhajlítást csinálni falnál... most 80kg osan 5öt is tudok már...

Amúgy ha súlymellényben csinálod, az már nem sajátsúlyos gyakorlat :)

2017. szept. 21. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Persze,jó eredmény plusz súllyal.De ha egy 92 kilós ember csak 5 huzódzkodást tudna megcsinálni,az is jó eredmény lenne?Izmos vagyok,csak az alacsony testmagasságom miatt ilyen kevés a testsúlyom
2017. szept. 21. 15:41
 5/7 Cortez70 ***** válasza:
Egy izmos embertől nem olyan jó ha csak 5 ismétlés megy. Egy kezdő zsirosabb embertől meg jó.
2017. szept. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jó,de én 72 kilósan +22.5 kilóval csinálok 5 ismétlést.De ez ugyan annyit jelent,mint ha 95 kilósan csak 5 menne?Akkor ez jó vagy gyenge eredmény?
2017. szept. 21. 15:50
 7/7 Cortez70 ***** válasza:
Nem ugyanaz. Mostani jobb eredmény.
2017. szept. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!