Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szedek tömegnövelöt és már 3...

Ferenc Ibolya kérdése:

Szedek tömegnövelöt és már 3 kilot hiztam töle, de ha elfogy akkor vegyek e egy ujat vagy kell várni vele 1 honapot és utánna lehet csak ujat venni? Vagy simán egyböl folytathatom tovább egy másik dobozzal? Tanácstalan vagyok

Figyelt kérdés
Tömegnövelés

2017. szept. 23. 16:17
 1/3 Cortez70 ***** válasza:
75%
Ez is csak kaja, nem kell szünet. Vehetsz másikat vagy többet eszel sima szilárd ételből és akkor nem kell tömegnövelő. Már ha nem trollkérdés, mert gyanús. :)
2017. szept. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

DIKK. Ez nem tren vagy susta hogy ciklikusan kelljen szedni, meg szünetet adni a szervrzetednek. Ez sima kaja. Csak por formában. Nem anabolikus szteroid, meg csodaszer. Sima kaja. Étel.

Sőtt, a kifejezés is rossz. Nem szeded a tömegnövelőt, mint egy gyógyszert, vagy valamit. Ezt simán csak iszod. Mint a gyümölcslét.

2017. szept. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat , nem kamu kérdésnek szánatam.
2017. szept. 24. 00:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!