Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Első kúrának ez hozhat elég...

Első kúrának ez hozhat elég tömeget?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tisztában vagyok vele,hogy nem egészséges,szóval ezekből a válaszokból nem kérnék köszönöm.

Nincs ismerősöm aki tudna segíteni szóval remélem itt pár tapasztaltabb ember leírná a véleményét.


180cm vagyok,82kg natúr szárazon szóval valószinűleg határon,mert utóbbi két tömegelés nem hozott jóformán semmit.6-6 hónapos időszakok voltak,7éve élek ennek az életmódnak.


kb 90Kg-ig szeretnék felmenni száraz tömegben,mivel lehetne ezt a legkisebb károsodással elérni?


1:Androil-Erről sok jót olvastam,hogy kevésbé terheli le a májat,kérdés elég-e? illetve levezetés kell-e hozzá?


2:Naposim+spiropent:Ugyanaz mint az előző.


Ezek közül valamelyikkel fel lehetne pakolni valamennyit még komolyabb hormonháztatásbeli problémák nélkül?



Előre is köszönöm aki válaszol,aki pedig megjegyzést tenne rám,szálljon magába először,gondolkozzon majd utána.



2017. szept. 23. 18:46
 1/5 Téékáá ***** válasza:

Hali!

Én azt hallotam az androil-rol h elég gyenge akkor lenne hatásos ha 2orankent szedned mert nagyon gyorsan ürül a szervezetből a majom keresztül.

2017. szept. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Clenbuterol tomegeleshez? Ez mar eleve hulyeseg. Naposim meg a leheto legkarosabb amit tehetnel. Ha en szteroidoznek test. ena + nandrolone pp de provi 4.hettol zitaval utana meg ,2honapig + 15ezer hcg elosztva 3-4het alatt
2017. szept. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Alap, évtizedek óta jól bevált kezdő kúra a tesztó+deca+dbol. Késöbb meg jöhet a teszto+tren.
2017. szept. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jézusom :D ne ,megölöd magad...
2017. okt. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Régi a kérdés de legjobb 150mg testosteron propionate egy héten 3szor 8-max10 héten át.

Ha nagyon "fosós" vagy akkor 30mg dbol 6-8hétig

2017. nov. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!