Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ti edzetek fűrészizomra?

Ti edzetek fűrészizomra?

Figyelt kérdés

Csináltok rá valami gyakorlatot?

Mert azért nem olyan kis izomról beszélünk..


2017. szept. 24. 08:29
 1/9 Cortez70 ***** válasza:
Nem tudsz külön arra edzeni. Amúgy is kap eleget fej fölé nyomaskor és arhuzaskor is.
2017. szept. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Áthúzást én nem csinálok, mellről nyomásnál pedig nem hiszem, hogy olyan nagy terhelést kapna, mivel a fűrészizom feladata a kart vízszint fölé emelni, pl előreemelés, csak fejfölé kell emelni a súlyt, ezt fekve áthúzásnak nevezik.

Abban meg nem hiszek, hogy az alapgyakorlatok megedzik, mert akkor minek edz mindenki bicepszre és tricepszre? Hiszen mindenki csinál evezést, fekvenyomást és mellről nyomást. Azoktól kap elég terhelést..

2017. szept. 24. 09:03
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem kap a bicepsz és a tricepsz elég terhelést az alapgyakorlatoktól, ezt honnan szedted?
2017. szept. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Cortez70 ***** válasza:
Akkor hogy akarsz külön fűrészre edzeni kérdező, áruld el nekem. Gondolom minden izmod atomra ki van dolgozva és már csak ennyi hiányzik. Értem.
2017. szept. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
És a fűrészizom akkor miért kapna, ha egyik alapgyakorlat sem azt csinálja, ami a fűrészizom feladata?
2017. szept. 24. 09:15
 6/9 A kérdező kommentje:
pl. áthúzással, vagy előreemelem a súlyt, vízszintig és onnan fejfölé, szóval kb. olyan mint az áthúzás, csak állva. Ez megdolgoztatja a fűrészizmot.
2017. szept. 24. 09:16
 7/9 Cortez70 ***** válasza:
Akkor nyomjad, sok sikert.
2017. szept. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Most tőletek kérdeztem, hogy csináltok-e rá valamit, vagy nem.
2017. szept. 24. 09:20
 9/9 Cortez70 ***** válasza:
Én nem, de nekem fejlődött amúgy is.
2017. szept. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!