Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ti vissza szoktatok szivni a...

Ti vissza szoktatok szivni a fecskendot tesztoszteron injekcio beadasa elott?

Figyelt kérdés
Egyszer megtettem es amint visszaszivtam buborekok mentek a fecsibe, majd ki kellett huzzam kipoccintettem belole a levegot es ujraszurtam. Azota nem szivom vissza. Baj?

2017. szept. 27. 16:52
 1/5 anonim válasza:

Végülis annyira nem,csak ha érbe szúrod embóliát kapsz,de szerintem az lényegtelen,nem tudom te hogy vagy vele,ja meg véletlenül se azért kell visszahúzni,hogy direkt buborék jöjjön,nem pedig vér..


ÚRISTEN

2017. szept. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De nem az olajos szteroidtol kapsz emboliat hanem a levegotol te. Ergo ha nincs levego nincs para viszont ahogy vissza szivom levegobuborekok keletkeznek es meg a tu is elmozdul ami mar lehet tenyleg erbe megy:) sokan nem huzzak vissza nekem ez a pro ervem es kivancsi lennek az ertelmes emberek velemenyere (a doki se huzza sosem vissza megsem hal meg senki) [ja es hidd el nincs terkepe arrol hogy epp az en seggembe hol az er]
2017. szept. 27. 18:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Joistenem gyere le csinalj rendet....
2017. szept. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ember!!! Amit levegőt vissza szívsz, azt nyugodtan benyomhatod. Ilyenek is koxolnak..... Katasztrófa
2017. szept. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 BlodDrunk ***** válasza:

Amikor visszahúzod,és kijön a levegő,az azért van mert izomban van,ha vér jönne akkor érben van.


Na most ha te újra kihúzod a tűt,kinyomod megint a levegőt,bedöföd újra utána halvány fingod nem lesz,hogy nem-e érbe ment.

És nem csak a levegőbuborék okoz embóliát,ha olajos a cucc,abból is keletkezhetnek rögök.


Csak gratulálni tudok,hogy ennyi háttértudással koxhoz nyúlsz,akik mögött orvosok álltak azok közül is jó páran meghaltak.

2017. szept. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!