Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi történik ha nem fogyasztok...

Mi történik ha nem fogyasztok elég fehérjét?

Figyelt kérdés

Suliban eszek 2db szendvicset(tejes kiorlesu zsomle,paprikas szalami,jughurtal megkenve,vékonyra szeletelt zsírszegény trapista sajt, 2szelet kígyóuborka)

Napi 2-3gyümölcs(alma,banán)

Ebéd (rizs,csirkemell vagy hal)

Vacsora 3tojásból ràntotta

Edzés előtt,után víz amiben fehérjepor van (20g)

64kg 15/F

Ez szerintem nem elég fehérje izomtömeg növelésre,és ez szerintem nincs meg 1,5-2g/tskg

De lehet megvan,szerintetek 96-128g fehérje megvan?

Mi van akkor ha kevesebb fehérjét fogyasztok mint amennyi kellene? Valakinleírná részletesen?(3hete kezdtem el kondizni szóval amatőr vagyok bocs ha hülyeséget írtam).



2017. okt. 12. 17:42
 1/3 Cortez70 ***** válasza:
Akkor kevesbe fejlődsz, de kezdőként igy sem lesz gond.
2017. okt. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Fejlődhetsz 1,5g/ttkg alatt is, főleg gyönge kezdőként, de később is, ez kicsit egyéni. S nem azért megy 1,5-2, mert alatta nem fejlődik az ember, hanem mert ennyivel biztosabb az optimális fejlődés.


Ha igazán kevés fehérjét fogyasztasz, akkor persze lebomlanak az izmaid, de annál azért többet eszel.

2017. okt. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi
2017. okt. 12. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!